Promocje

Depilatory do domowego SPA

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Lubisz troszczyć się o wygląd swojej skóry w warunkach domowych? Jeżeli urządzasz swoje małe SPA to koniecznie pamiętaj o zakupie dobrego depilatora. Dzisiejsze modele laserowe wykazują się bardzo wysoką skutecznością działania oraz tym, że dają długotrwałe efekty. Jednocześnie posługiwanie się nimi jest bajecznie proste i nie generuje bólu, tak jak ma to miejsce w przypadku zabiegów w salonie.

woman-gbc823c553_640

Dlaczego warto kupić depilator?

Być może zastanawiasz się nad tym, czy w ogóle potrzebne Ci depilatory. Jeśli tak, to wyobraź sobie idealnie gładkie nogi przez wiele tygodni i brak konieczności golenia pach czy okolic bikini przez równie długi czas. Brzmi kusząco, prawda? W takim razie koniecznie zainwestuj w dobry depilator. Polecamy model laserowy, jako ten, który przyniesie Ci najwięcej korzyści i na długo pozwoli zapomnieć o zbędnym owłosieniu. Do jego największych zalet zalicza się:

 • łatwa obsługa urządzenia.
 • trwałe efekty depilacji,
 • brak podrażnień skóry,
 • brak bólu i dyskomfortu w trakcie i po zakończeniu zabiegu,
 • idealnie gładka skóra,
 • możliwość stosowania na wszystkich partiach ciała.

Są różne rodzaje depilatorów, jednak najnowocześniejsze urządzenia laserowe działają w taki sposób, że nie uszkadzają skóry ani nie likwidują wyłącznie wystających części włosa. Oddziaływanie bezpośrednio na cebulki sprawia, że te stają się słabsze i obumierają, co pozwala zapomnieć o zbędnym owłosieniu na długi czas. Producenci prześcigają się także w stosowaniu rozwiązań, które sprawiają, że depilatory nie powodują bólu.

Rodzaje depilatorów

Na rynku występują różne rodzaje depilatorów, a wiele z nich jest przystosowanych do amatorskiego użytku domowego. Główny podział tych urządzeń obejmuje:

 • depilatory tradycyjne,
 • depilatory IPL,
 • depilatory laserowe.

Najlepsze i najtrwalsze efekty przynosi depilacja światłem. Pozwala ona na niemal bezbolesne usuwanie włosków nawet z wrażliwych i trudno dostępnych miejsc na skórze. Poprzez naświetlanie cebulek dochodzi do ich obumierania więc wiele włosów nie będzie miało okazji wyrosnąć ponownie. A jeśli już się pojawią, to znacznie bledsze i słabsze.

Zastanawiasz się nad tym, czy korzystanie z depilatora nie będzie źródłem bólu? Tu dużo zależy od tego, jaki model urządzenia wybierzesz i czy będzie to Twój pierwszy raz z wykorzystaniem tego sprzętu. Na początku włoski są mocne, więc gdy potraktujesz je depilatorem pęsetowym dyskomfort może być spory. Nic dziwnego, że panie chętniej wybierają modele IPL lub laserowe, ewentualnie szukają przyrządów z nakładkami chłodzącymi.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

 1. Jak je uzyskać?

 2. Nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, a depilatory sa do kupienia w sklepach…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje