Promocje

Dlaczego warto kupić poduszkę do karmienia piersią?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Ciąża to piękny czas, w którym każda matka przygotowuje się na pierwsze spotkanie z dzieckiem. W tym okresie warto zadbać o wszystkie najpotrzebniejsze produkty i akcesoria, które po urodzeniu maluszka będą znaczną pomocą w opiece nad małym człowiekiem. Na listę takich artykułów warto wpisać poduszki do karmienia niemowląt. Czym one są i dlaczego warto je kupić, a także gdzie otrzymać takie o odpowiedniej jakości? Wyjaśniamy w poniższym artykule!
karmienie niemowląt

Czym są poduszki do karmienia piersią?

Jeśli jako przyszła mama wcześniej nie spotkałaś się z czymś takim, jak poduszki do karmienia, to koniecznie musisz się o nich dowiedzieć czegoś więcej. Produkty te znane są także poduszkami laktacyjnymi. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać odpowiedni komfort i wygodę zarówno maluszkowi, jak i mamie w pierwszych miesiącach życia podczas nauki karmienia. Artykuły te pozwalają na wygodne ułożenie niemowlaka. Przede wszystkim sprawiają, że dziecko leży na właściwej wysokości, co umożliwia skuteczne chwytanie za pierś oraz prawidłowe jedzenie. 

Poduszki do karmienia piersią zapobiegają przeciążeniom mięśni szyi i ramion maluszka. Pomagają także mamie w utrzymaniu dziecka. Co ważne, akcesoria można dopasować do własnych potrzeb tak, by zapewnić sobie wygodę i ergonomiczne ułożenie. 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie poduszki do karmienia niemowląt?

Jak już wiesz, poduszka do karmienia to element zwiększający komfort karmienia. Przy wyborze takich akcesoriów trzeba wziąć pod uwagę głównie kwestie bezpieczeństwa. Dziecko w pierwszym miesiącach życia bardzo często zmaga się z różnymi wysypkami czy alergiami. Jego wrażliwa skóra wymaga specjalnego traktowania i odpowiednich materiałów. Wybierając poduszki do karmienia niemowląt, sprawdź jakość tkaniny, z jakiej zostały uszyte. Dobrze, jeśli produkt będzie posiadał certyfikaty bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia będzie także wygoda. Poduszka powinna zapewniać właściwe podparcie dla głowy i szyi maluszka. Z racji częstego użytkowania tych akcesoriów, warto zwrócić uwagę na łatwość ich czyszczenia. Istotna okaże się również wielkość poduszki. 

Gdzie kupić poduszki do karmienia?

Nie brakuje sklepów z produktami dla najmłodszych, lecz nie każdy zasługuje na uwagę. Świetne poduszki do karmienia proponuje między innymi sklep yellowtipi. Marka jak żadna inna troszczy się o mamy oraz ich pociechy. Zapewnia produkty szyte ręcznie. Pośród wielu artykułów wspomniane poduszki wyróżniają się ciekawym kształtem króliczka. Co więcej, tkaniny, z jakich je uszyto, są odznaczone certyfikatem Oeko-tex. Akcesoria są bardzo przyjemne w dotyku. Welwetowa struktura jest przyjemna dla skóry maluszka i działa uspokajająco. Poduszka dodatkowo ma ciekawy kształt oraz design, dzięki czemu świetnie wpasuje się w dziecięcy pokój. Różnorodność kolorów pozwoli dopasować idealną zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. To produkt szykowany od rodziców dla rodziców, z najwyższą troską i starannością. 

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje