Za darmo

Do Biedronki idę na darmowe zakupy – aktualne kupony i promocje

testowanie produktów biedronka

DYSKUSJA

Biedronka wchodzi na wyższy poziom promocji i walki z Lidlem. Chcąc zaktywizować kolejnych klientów wprowadza kolejne promocje. I tu rewelacyjna wiadomość – niektóre z nich pozwalają na zarobienie darmowych zakupów.

Vouchery na darmowe zakupy – zasady promocji w Biedronce

Darmowe zakupy w Biedronce? Czy aby na pewno to możliwe? Tak, możliwe. I mamy na to dowody w postaci paragonów po skorzystaniu z promocji.

Zasady promocji pozwalającej wykonać zakupy za darmo są dość proste. W pierwszej kolejności należy spełnić podstawowe warunki: posiadać aktywną kartę Moja Biedronka i mieć aktywowane wszelkie zgody na koncie. Czy tak jest – warto zalogować się na swoje konto w aplikacji lub na stronie sklepu i zweryfikować zaznaczone checkboxy w szczegółach profilu.

sklep biedronka

Kolejnym warunkiem niezbędnym do skorzystania z okazji na darmowe zakupy w Biedronce jest otrzymanie powiadomienia w aplikacji Moja Biedronka lub wiadomości SMS (numer przypisany do karty Moja Biedronka).

Przykład wiadomości SMS od Biedronki:

superoferta biedronki powiadomienie sms

Superoferta Biedronki – powiadomienie SMS

Przykład powiadomienie z aplikacji Moja Biedronka (po kliknięciu w dzwoneczek w górnym prawym rogu ekranu):

superoferta biedronka powiadomienie moja biedronka

Superoferta Biedronki – powiadomienie z aplikacji Moja Biedronka

Jak widać Biedronka rozsyła vouchery na zakupy o wartości 30 PLN przy minimalnej kwocie zakupów 31 PLN. Oznacza to, że po zrealizowaniu vouchera w sklepie, za całe zakupy zapłacimy jedynie 1 PLN. Dziękuję Biedronka!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że voucher przypisany jest do naszego numeru telefonu – karty Moja Biedronka. Jeśli nie otrzymacie stosownego powiadomienia w aplikacji lub SMS to nie będziecie mogli skorzystać z bonusu. Więc przed udaniem się do sklepu i zrobieniem zakupów, warto upewnić się czy rzeczywiście voucher został aktywowany na naszym koncie.

paragon darmowe zakupy biedronka

Paragon potwierdzający darmowe zakupy

Komu przysługuje voucher na zakupy?

Co ciekawe – sprawdzajcie oba kanały komunikacji. Zarówno w aplikacji Moja Biedronka oraz SMSy w swoim telefonie. Przykładowo w nowym etapie promocji, który trwa w maju otrzymałem powiadomienie SMS, ale na próżno było mi szukać powiadomienia w samej aplikacji.

Sama promocja umożliwiająca dokonanie darmowych zakupów za 30 PLN najprawdopodobniej dotyczy klientów z kartą Moja Biedronka, którzy przynajmniej przez 2 tygodnie nie dokonywali zakupów w Biedronce. Choć trzeba przyznać, że prawdopodobnie do typowania uczestników do promocji, Biedronka używa dodatkowych kryteriów. Jakie są? Nie do końca nie są one jasne.

biedronka zakupy

Promocja w Biedronce 30/31 ma już kilka edycji. Mnie udało się załapać dopiero na edycję w maju. Choć przyznaję się, że edycję kwietniową przegapiłem i w natłoku smsów marketingowych po prostu nie zauważyłem, że voucher został przypisany do mojego konta. Wygasł, ale jak widać Biedronka nie odpuszcza i nadal chce abym przyszedł do ich sklepów zrobić darmowe zakupy. Widocznie widzą w mojej osobie potencjał. Nieźle.

Jakie produkty warto kupić?

Do vouchera kwalifikują się wszystkie produkty. Także te przecenione oraz te, które są sprzedawane w formule combo np. 1+1, 2+1, 3+ 1.  Oznacza to, że kupując przeceniony lub promocyjny produkt zyskuje się podwójnie: rabat od ceny standardowej oraz rabat całościowy na wartość koszyka zakupowego.

Przykładowe okazje combo:

  • Masło Mleczna Kraina 200g 1+1 gratis
  • Lodowe wielopaki – drugi 70% taniej

A czy Wy otrzymaliście swój voucher na darmowe zakupy od Biedronki? Pochwalcie się w komentarzu.O sklepach Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce. Sklepy należą do Jeronimo Martins. Główne hasło reklamowe “codziennie niskie ceny” ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów.

Promocja kończy się w czwartek 30 maja, 2024 .

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. to napisz jeszcze z jaka czestotliwoscia uzywasz tej karty ,w necie można przeczytać ze raczej na mało używane karty przychodzą te powiadomienia o promce

    1. @General nie specjalnie dużo. Tylko jak jest jakaś promocja np. piwo 12+12 lub okazjonalnie.

  2. serio za darmo

    1. @Lena dziś wykorzystałem kupon. Ładnie się łączy z innymi promocjami. Na koniec dostałem kolejny na 20 zł.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo