Poradniki zakupowePromocje

Dobry filtr do palenia – czym się charakteryzuje?

logotyp zakupersi

W teorii, skręt składa się z suszu, bibułki oraz filtra. Wydawać by się mogło, że nie jest to nic skomplikowanego. W takim razie, po co wymyślać różnorodne rodzaje akcesoriów do palenia, różniące się od siebie budową, materiałem i cechami?
Cigarette cases and handmade cigarettes

Otóż, na pierwszym miejscu stawia się zdrowie. Tuż za nim plasuje się komfort palenia i jakość pozyskiwanego aromatu. Wiadomo, że palenie to czynność mająca sprawić nam przyjemność i umożliwić w pełni zrelaksowanie się. Poniżej postaramy się przedstawić, czym powinien charakteryzować się dobry filtr do skrętów, a także podamy kilka przykładów takich produktów.

Co ma na celu stosowanie filtrów?

Stosowanie filtrów do jointów i papierosów jest rzeczą stosunkowo nowoczesną. Cofając się o kilka dekad wstecz, nie uświadczylibyśmy jeszcze takiego wynalazku. Skoro akcesoria te zostały opatentowane i uznane za powszechnie stosowane to znaczy, że ich obecność jest w jakimś stopniu potrzebna.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Niektórzy myślą, że jedynym zadaniem filtra jest możliwość swobodnego trzymania skręta w dłoni. Po części jest to prawdą, jednak w zamyśle występuje to jako funkcja poboczna. Głównym przeznaczeniem są natomiast walory ochronne. Akcesoria te mają za zadanie nie tylko ustrzec nas przed przedostaniem się kawałków suszu w głąb jamy ustnej, ale także blokują wszystkie szkodliwe substancje smoliste, powstałe na skutek utleniania.

Male taking out cigarette from cigarette pack

Kiedy powiemy, że filtr jest dobry?

Poprawnie wykonany filtr to taki, który podczas palenia zatrzyma wszystkie szkodliwe składniki, a przepuści wyłącznie te, których domagamy się w procesie aplikowania. Ktoś teraz mógłby powiedzieć, że przecież skąd wiadomo, jakie substancje przepuszcza filtr, a jakie powstrzymuje. Okazuje się, że nawet mało doświadczony palacz jest w stanie odróżnić po smaku, jakie substancje obecnie pochłania organizm.

Szkodliwe składniki zaburzają aromat suszu i pozbawiają go dobrej jakości. Stosując wysokiej jakości filtry możemy być pewni, że poznajemy smak towaru w pełnej okazałości. Należy dodać jeszcze, że najlepszymi filtrami są bez wątpienia te o pełnej zabudowie. Dzielą się one na kilka rodzajów. Często dołączane do bletek składane ustniki papierowe nie są najlepszą opcją dla naszego zdrowia i komfortu palenia.

Jaki filtr sprosta naszym oczekiwaniom?

Spośród wszystkich rodzajów danego asortymentu, konsumenci najczęściej sięgają po filtry z węglem aktywnym. Posiadają one wiele pozytywnych cech, takich jak odporność na nagrzewanie czy najlepszy pod kątem nieprzepuszczalności substancji smolistych wynik w przeprowadzanych testach.

Jednym z przykładów takich akcesoriów są filtry Purize. Ich użycie skutkuje brakiem uczucia drapania w gardle, co dla niektórych osób jest naprawdę irytujące i najgorsze w całym procesie palenia. Filtry pakowane są w opakowaniach po 250 sztuk i sprzedawane w różnych kolorach. Dzięki ich użyciu smak suszu jest całkowicie naturalny i pozbawiony nieprzyjemnych aromatów. Warto wspomnieć jeszcze o rozmiarach filtrów. Standardowe typy pasujące do bletek 100mm posiadają długość 27mm i średnicę 6mm.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać