Za darmo

Dodatkowe 2 GB od Google

Darmowy dostęp do muzyki w Google Music

DYSKUSJA

Z usług Google korzysta coraz więcej osób. Część magazynuje pliki na dysku Google. Inni wysyłają maile. Jeszcze inni archiwizują zdjęcia w usłudze Picassa. Jeśli i Ty należysz do nich, możesz otrzymać w prezencie dodatkowe 2 GB pojemności.

Sposób na dodatkowe miejsce na dysku Google jest bardzo prosty. Otrzymujemy go od Google w ramach trwającego Safer Internet Day, czyli Dnia Bezpiecznego Internetu. Bonus tego rodzaju przyznawany jest od Google przynajmniej od ubiegłego roku. W tym „sezonie” również się załapałem, a moje konto liczy już ponad 19 GB pojemności.

Zobacz także: Sposób na otrzymanie dodatkowej pojemności w Dropbox.

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Honorowy patronat nad obchodami Safer Internet Day w Polsce objęło także Ministerstwo Cyfryzacji. W 2016 DBI przypada na 9 lutego.

Ale przejdźmy do konkretów. Aby odebrać bonusowe 2 GB miejsca na usługi Google np. Gmail, wystarczy przejść przez kilka kroków.

2 GB bonus od Google

1. Przejdź do zabezpieczeń konta Google.
2. Jeśli nie jesteś zalogowany, Google poprosi o podanie danych logowania.
3. Zweryfikuj poprawność wprowadzonych danych. Dane prezentowane są w poszczególnych zakładkach.
4. Po przejściu wszystkich kroków otrzymuje się komunikat o zwiększeniu pojemności konta: „Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 dodaliśmy na Twoim koncie Google 2 GB bezpłatnego miejsca na Dysku za sprawdzenie zabezpieczeń”.

Odbierz bonus od Google info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo