Za darmo

Dołącz do klubu Lirene i testuj kosmetyki za darmo

darmowe testowanie kosmetyków od lirene

DYSKUSJA

Marka Lirene uruchomiła Klub Ambasadorek Lirene i co miesiąc rozdaje darmowe kosmetyki osobom, które spełniają warunki. Sprawdź czy kwalifikujesz się do bycia Ambasadorką Lirene?

Lirene to polska marka kosmetyków z dużymi sukcesami. Jako jedna z pierwszych na świecie wykorzystała kwas foliowy w kosmetykach odmładzających. Laboratorium Naukowe Lirene prowadzi innowacyjne badania z użyciem mikroskopii atomowej (komórki skóry) oraz kamery termowizyjnej (kosmetyki antycellulitowe).

Uczestnictwo w Klubie Ambasadorek Lirene wiąże się z wieloma profitami i przywilejami.

Każda osoba, która zostanie Ambasadorką co miesiąc otrzyma od marki Lirene przesyłkę niespodziankę z kosmetykami Lirene, które skutecznie dbać o piękno i zdrowie swojej skóry. Największe szanse na kwalifikację do Klubu Ambasadorek mają te osoby, które działają na Instagramie, Tik Toku lub YouTubie.

W każdej przesyłce Ambasadorka otrzymuje kilka produktów Lirene, a także kilka porad dotyczących pielęgnacji skóry. Jest to według organizatora minimum 10 produktów Lirene – nowości i kultowe produkty marki, doceniane przez konsumentki. Sprawdź nasze portfolio!

Testerki mogą także wygrać jakościowe nagrody: voucher o wartości 1000 zł do Slowhop lub szczoteczki soniczne Foreo Luna foto.

Rekrutacja do klubu Lirene prowadzona jest do 23 grudnia 2022 r.

Dołącz do klubu Lirene info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jestem zainteresowana

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo