PromocjeZa darmo

Dostawa pizzy w 25 minut lub pizza za 1 PLN

darmowa pizza od dominos

Dominos rozpoczął ciekawą akcję promocyjną na wzór amerykańskich pizzerii. Jeśli dostawca pizzy spóźni się – otrzymamy kupon na pizze za darmo.

Promocja Dominos trwa do 31 grudnia 2020 r. Obowiązuje w każdy wtorek. Sama akcja posiada kilka obostrzeń:

  • Możemy zamówić nie więcej niż 4 pizze
  • Dostawa pizzy musi zająć dłużej niż 25 minut
  • Pizzę należy zamówić na stronie DominosPizza.pl

Aby móc skorzystać z promocji i mieć szansę na otrzymanie darmowej pizzy należy podczas odbioru pizzy z Dominos zweryfikować czas dostawy. Można to zrobić tylko i wyłącznie podczas odbioru pizzy u dostawcy.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Zobacz także: darmowa pizza w New York Pizza Deparment

Jeśli okaże się, że dostawa pizzy zajęła więcej niż 25 minut otrzymamy od dostawcy kupon na darmową średnią pizzę Margarita na cienkim cieście z szynką lub pizzę Pepperoni za 1 PLN. Kupon może być zrealizowany w terminie dwóch tygodni liczonych od dnia jego otrzymania od poniedziałku do czwartku.

Pizzerie Dominos działaja w Polsce w kikunastu miastach, jak: Warszawa, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legionowo, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piaseczno, Płock, Poznań, Radom, Rumia, Rzeszów, Szczecin, Tczew, Toruń, Wrocław i Zielona Góra.

O pizzerii Dominos

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Dominos to ogólnoświatowa sieć pizzeri, która działa na rynku globalnym od 1960 roku. Jej siedziba mieści się w Ann Arbor, w stanie Michigan. Dominos szczyci się tym, że dostarcza ponad milion sztuk pizzy dziennie na całym świecie. Obecnie Dominos funkcjonuje w 85 krajach.

Promocja Dominos info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje