Za darmo

Dr. Oetker poszukuje testerów do badań sensorycznych

promocje produktów dr oetker

DYSKUSJA

Dr. Oetker co roku wprowadza na rynek nowe produkty. Aby produkty mogły trafić w gusta klientów prowadzone są regularne badania sensoryczne, na podstawie których sprawdza się czy produkt jest smaczny i o odpowiednim smaku.

Pracownia Analizy Sensorycznej Dr. Oetkera jest jednym z nielicznych w kraju laboratoriów przyzakładowych, współpracujących bezpośrednio z konsumentami. Dzięki przeprowadzanym testom sensorycznym firma jest w stanie poznać preferencje konsumentów względem produktów Dr. Oetker.

Zadaniem osób, które zakwalifikują się do zostania testerem otrzymają możliwość uczestniczenia w badaniach, oceniając m.in. wygląd, smak i zapach badanych produktów, dostarczają informacji na temat oczekiwań konsumentów względem naszych produktów, co pozwali w przyszłości na opracowywanie wyrobów o najwyższej jakości.

W celu dołączenia swojej kandydatury do bazy testerów Dr. Oetker należy spełnić kilka istotnych warunków:

  • mieszkać w Trójmieście lub okolicach
  • mieć skończone 18 lat
  • być gotowym odwiedzać siedzibę Pracowni Analizy Sensorycznej
  • posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie
  • cechować się ciekawością i otwartością wobec nowych produktów

W celu oceny kwalifikacji do uczestniczenia w badaniach sensorycznych, Dr. Oetker wymaga także wypełnienia ankiety w formie kwestionariusza.

Po zakwalifikowaniu się do badań sensorycznych można liczyć na uczestnictwo w degustacjach produktów. W trakcie degustacji będzie można wypróbować produkty z asortymentu Dr. Oetker i ocenić je, czy i na ile takie produkty się podobają. Ocena przeprowadzana będzie za pomocą ankiet, które zostaną przygotowane specjalnie do tego celu.

Degustacja produktów trwa zazwyczaj ok. 30 min.

O Dr. Oetker

Dr. Oetker to firma pochodząca z Niemiec. Została założona w 1891 roku i od tamtego czasu specjalizuje się w produkcji dodatków do pieczenia, ciast, środków żelujących, musli, deserów, zapiekanek, pizz mrożonych oraz jogurtów. Dr. Oetker jest producentem pierwszego na świecie proszku do pieczenia w torebkach. W Polsce Dr. Oetker działa od 1922 roku.

Rekrutacja do badań sensorycznych Dr. Oetker info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo