PromocjeZa darmo

Drugi burger gratis w Burger King

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

Trwa akcja Burger Burger. Kupujesz 1, masz 2 – taka oto promocja trwa w Burger King. Kiedy z niej można skorzystać?

Promocja „Burger Burger” w Burger King ma charakter promocji 2 za 1. Obowiązuje w każdy czwartek 2022 do odwołania.

Regulamin promocji jasno określa jakiego burgera otrzymuje się za darmo. I tak kupując Whopper, Double Whopper, Triple Whopper, Angry Whopper, Cheese Whopper, Bacon Whopper, Bacon Cheese Whopper, Double Bacon Cheese Whopper, Texas BBQ Whopper klient otrzyma drugiego, klasycznego Whoppera gratis. Przy zakupie Plant-based Whopper, klient otrzymuje drugiego, takiego samego Whoppera gratis. W przypadku skorzystania z Have It Your Way, klient otrzymuje standardową wersję burgera gratis. Przy zakupie Crispy Chicken, klient otrzyma drugiego Crispy Chicken gratis. Przy zakupie Cheese Crispy Chicken, klient otrzyma standardową wersję Crispy Chicken gratis.

burger king promocja 2za1

Niestety promocja Burger Burger 2022 nie łączy się z innymi promocjami i nie można przy tej okazji odebrać darmowego Pepsi.

O Burger King

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

Promocja 2za1 w Burger King info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje