Poradniki zakupowe

Fartuszek kosmetyczny – czy warto kupić?

cosmetic apron fartuszek kosmetyczny fryzjer

DYSKUSJA

Fartuszek kosmetyczny to element odzieży dla kosmetyczek, fryzjerów i innych pracowniczek branży beauty, który pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale też estetyczną. Fartuszki stają się wizytówką gabinetu urody lub salonu fryzjerskiego – są kolorowe, nadają uroku i wpływają na estetykę miejsca pracy. Jednocześnie muszą być wygodne i praktyczne. Jak wybrać dobry fartuszek kosmetyczny? Na co zwracać uwagę przy wyborze idealnego uniformu do gabinetu urody?

Kolorowe fartuszki kosmetyczne – sposób na wyrażenie indywidualności

Strój dla stylistki, kosmetyczki czy fryzjerki nie musi być nudny – kolorowy fartuszek kosmetyczny może być tym elementem, który wyraża Twój indywidualizm i charakter. Fartuszek kosmetyczny w barwne kwiaty lub modne, kolorowe grafiki stanie się też wyróżnikiem gabinetu. Wpływa na ogólną estetykę miejsca pracy, wpisując się w jego komunikację marketingową – jest elementem wizerunku salonu lub gabinetu. Można zamówić fartuszki dla wszystkich pracowniczek w spójnym, wyjątkowym stylu.

Stylowy i praktyczny fartuszek dla kosmetyczek i fryzjerek

Ubrania dla pracowniczek branży beauty powinny być perfekcyjnie skrojone – estetyka wyglądu w tym zawodzie jest szczególnie istotna. Stylowe fartuszki fryzjerskie nadają profesjonalizmu, ale też uroku noszącym je specjalistkom. Do wyboru oprócz prostym fartuchów dostępne są również rozkloszowane fartuszki fryzjerskie à la sukienki i spódniczki. Plisy i marszczenia modelują sylwetkę i prezentują się szczególnie stylowo. Wiązane uniformy nie krępują ruchów i zapewniają wysoką higienę pracy. 

Higieniczny i praktyczny materiał

Materiał we wzory jest doskonałym wyróżnikiem Twojego stylu, ale jego wygląd to nie wszystko – musi być też praktyczny. Tkanina powinna być przede wszystkim odporna na częste pranie w wysokich temperaturach i w środkach piorąco-dezynfekujących. Dobrze sprawdzają się mieszanki bawełny i poliestru, które są komfortowe do noszenia, wytrzymałe i zapewniają higienę.  

Zwróć uwagę na normy i certyfikaty fartuszków kosmetycznych

Dobrej jakości fartuszki dla branży beauty spełniają zewnętrzne normy. Powinna mieć certyfikaty takie jak PN-EN ISO 13688, co oznacza, że jest ergonomiczna, nieszkodliwa i ochronna. Norma PN-P-84525 określa odzież BHP spełniającą kryteria wytrzymałości. Certyfikat Oeko-Tex świadczy natomiast o jakości produktów tekstylnych oraz ich bezpieczeństwo podczas kontaktu ze skórą.

Praktyczne kieszenie

Odzież dla fryzjerki, stylistki i kosmetyczki ma też często kieszenie – jeśli chcesz mieć przy sobie w pracy podręczne akcesoria przez cały czas, zwróć koniecznie uwagę na fartuszki z pojemnymi pocketami. Na wygodę wpływają też szelki z regulacjami, zapięcia i wiązania.

Kobiece printy, wygodne kroje, pojemne kieszenie, elementy dopasowujące strój do sylwetki – możesz śmiało wybierać kosmetyczne fartuszki, które zapewnią Ci profesjonalny wygląd, ochronę odzieży i wygodę przez wiele godzin w pracy. Różne, peonie, liście monstery, nożyczki, usta – który wzór fartuszka dopełni estetykę Twojego gabinetu i wprowadzi Cię w przyjemny nastrój każdego dnia?

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać