PromocjeZa darmo

Frytki za 1 PLN od KFC

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

DYSKUSJA

KFC poinformowało, że wprowadziło na szerszą skalę dostawę jedzenia w dużych miastach lub z odbiorem osobistym pod lokalem na parkingu. Zmiany te są podyktowane pandemią koronawirusa.

Zamawiając jedzenie za pośrednictwem strony KFC Dostawa można wprowadzić dodatkowy kupon, który wygeneruje po złożeniu zamówienia kupon na frytki za 1 PLN. Jest to poniekąd kontynuacja, gdzie za zamówienie kubełka na wynos KFC rozdawało darmowe 5 sztuk hot wings podczas następnego zamówienia.

Podczas zamówienia należy podać kupon rabatowy: 1PLNFRYTKI.

Dania z KFC z darmowymi frytkami zamówisz w dedykowanym serwisie internetowym KFC DOSTAWA.

Po spełnieniu warunków promocji, kupon na prawie gratisowe frytki zostanie przesłany w wiadomości SMS. Należy go użyć podczas następnego zamówienia w KFC Dostawa. Za 1 PLN otrzymujemy wówczas duże frytki. Skorzystać z kodu można tylko przez stronę internetową KFC Dostawa.

Uwaga: każde zamówienie w KFC z dostawą do domu dostarczane jest za 0 PLN. Minimalna kwota zamówienia to 24 PLN.

Uwaga 2: Promocja nie działa z odbiorem osobistym.

Promocja ważna jest do wyczerpania puli kuponów lub do 12 lipca 2021. KFC jednak nie podaje ile dostępnych jest kuponów rabatowych.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Frytki KFC za złotówkę info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje