Darmowe próbkiPoradniki zakupowe

Gdzie kupować buty – stacjonarnie czy online?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Wśród kobiet często pojawia się jeden dylemat – gdzie zamówić buty? Możliwości są dwie: kupno w sklepie stacjonarnym oraz zamówienie online. Dzisiaj skupimy się na wadach i zaletach obu rozwiązań, by pomóc Wam dokonać właściwej decyzji, a także przekonać do bardziej nowoczesnych sposobów zaopatrywania swojej szafy, które nadal budzą pewne wątpliwości.
gdzie-kupic-buty

Stacjonarny sklep z butami

Najpewniej kojarzy się z jedną konkretną zaletą, a mianowicie możliwością zobaczenia i przymierzenia butów na żywo. Takie udogodnienie jest najczęściej wymieniane przez kobiety jako argument pierwszorzędny i przemawiający za wyborem sklepów stacjonarnych. Jesteśmy absolutnie zgodni, że jest to rozwiązanie bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ zawsze istnieje możliwość przejścia się po sklepie i obejrzenia wszystkich butów, dotknięcia ich i oczywiście przymierzenia w danej chwili. Można jednocześnie przejrzeć się w lustrze w dowolnie wybranej przez siebie stylizacji i ocenić czy dany but nam się podoba lub nie. Podobnie może stać się z pozostałymi, ponieważ możesz zmierzyć nieograniczoną ilość butów, by następnie móc je porównać i sprawdzić jak prezentujesz się w konkretnym fasonie. Po zakupie natomiast możesz w ciągu 14 dni zwrócić towar lub wymienić na inny za okazaniem paragonu, gdzie już pojawiają się pierwsze komplikacje.

Na pewno trzeba już znaleźć czas, by znowu zaplanować wyjazd do najbliższego sklepu stacjonarnego, a niekiedy nawet tego samego punktu, w którym dokonałaś zakupu. Wszystko to zajmuje sporo czasu, a przeszkadza to szczególnie kobietom aktywnym i dość zapracowanym. Następnie warto wspomnieć, że nie zawsze w jednym sklepie znajdziemy dany model czy też rozmiar obuwia i wtedy konieczne jest odwiedzenie innych i rozpoczęcie poszukiwań idealnych butów, co również zajmuje więcej czasu. Niekiedy sklepy ograniczają nam wybór do poszczególnych producentów, a nie wszystkie marki mogą być także dostępne w Twoim miejscu zamieszkania. Podobnie sytuacja wygląda z cenami, które są zdecydowanie wyższe w sklepach stacjonarnych, o ile nie doczekamy się zniżek i rabatów ogłoszonych w krótkich terminach.

Buty online

Coraz więcej Pań decyduje się na skorzystanie z internetowych sklepów obuwniczych, jednak nadal wiele klientek zastanawia się nad niektórymi kwestiami kupowania online, wobec czego mają spore wątpliwości. Na pewno wśród zalet sklepów niestacjonarnych jest możliwość przejrzenia wielu stron na raz, dzięki czemu zwiększa się szansa, że znajdziesz na nich swoje wymarzone buty w swoim rozmiarze. Poszukiwania możesz prowadzić ze swojego domu czy też dowolnego innego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu i możesz patrzeć na buty w wolnym dla siebie czasie. Różnorodność to nie jedyny plus, ponieważ możesz obejrzeć dokładnie buty na wszystkich zdjęciach zaprezentowanych w karcie produktu wraz z jego szczegółowym opisem. Doskonałym przykładem są balerinki, które posiadają po kilka różnych ujęć oraz tabelę rozmiarów zamieszczoną przy każdym bucie. Zatem sama decydujesz, który rodzaj obuwia najbardziej Ci odpowiada, a następnie zamawiasz je w kilku prostych krokach. Istnieje także możliwość dostawy i zapłaty na kilka sposobów, dzięki czemu wybierasz metodą najwygodniejszą dla siebie.

Po odebraniu butów możesz ocenić je na żywo i dokonać ewentualnego zwrotu, gdzie instrukcja zawsze jest podana dokładnie na stronie sklepu. W razie trudności możesz skontaktować się z obsługą klienta, która powinna pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy. Jak widać nie jest to wcale skomplikowane ani podejrzliwe, wystarczy dobrze zapoznać się z regulaminem na stronie, by wiedzieć jak postępować w razie niezadowolenia z dokonanej usługi. Oczywiście będzie to także kosztować Cię więcej czasu, aczkolwiek radzimy czytać opinie o sklepach i sugerować się tymi najpopularniejszymi, a gwarantujemy, że będziesz zadowolona i nic powinno Cię zdenerwować podczas korzystania z usług sklepu.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki