Promocje

Gdzie wykupić krótkoterminowe assistance na wyjazd? Sprawdzamy najlepsze oferty

promocja cashback od generali na ubezpieczenie OC i AC

DYSKUSJA

Planujesz wakacyjny wyjazd samochodem i chcesz mieć pewność, że dotrzesz na miejsce bez przeszkód? Rozwiązaniem może być zakup ubezpieczenia assistance krótkoterminowego dla swojego samochodu.

Assistance krótkoterminowe można zakupić chociażby na tydzień, dwa lub miesiąc. W przypadku osób poruszających się głównie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania nie zawsze opłacalne jest wykupywanie ubezpieczenia pomocy drogowej na cały rok. Szczególnie, że część ubezpieczeń działa wyłącznie w przypadku kolizji lub wypadku. Niektóre z nich mają także ograniczenie o nieholowaniu samochodu jeśli awaria jest np. do 20 kilometrów od miejsca zamieszkania.
zakup ubezpieczenia assistance pomoc drogowa na kilka dni - gdzie najtaniej

Zobacz także: szukasz ubezpieczenia OC i AC dla samochodu. Skorzystaj z porównywarki Mubi i odbierz 150 PLN zniżki na jego zakup. Więcej informacji.

Assistance krótkoterminowe może też być pomocne w razie awarii, wypadku lub kradzieży auta na terenie kraju. Jednak taką polisę ubezpieczeniową nie zakupimy wszędzie – oferta jest dość mocno ograniczona.

Zakup polisy assistance krótkoterminowej na kilka dni dla samochodu możliwa jest na czas 7, 15 lub 30 dni (najczęściej).

Wybierając ubezpieczenie na kilka dni – assistance krótkoterminowego na wyjazd można liczyć najczęściej na takie opcje pomocy jak:

 • holowanie samochodu z miejsca zdarzenia w razie awarii, wypadku czy unieruchomienia pojazdu – tu warto sprawdzić jaki jest dokładny zakres holowania i w jakich przypadkach. Niebagatelne znaczenie ma także limit holowania.
 • naprawa uszkodzonego samochodu na miejscu
 • wymiana opony / koła
 • naładowanie akumulatora
 • auto zastępcze
 • kontynuację podróży – warto sprawdzić co zapewnia ubezpieczyciel np. bilety lotnicze, kolejowe, autobusowe
 • zakwaterowanie w przypadku awarii lub wypadku
 • pomoc medyczną dla kierowcy i pasażerów,
 • pomoc informacyjną
 • pomoc prawną prawną
 • pomoc tłumacza
 • dostarczenie paliwa
 • wymiana żarówki

Gdzie kupić assistance krótkoterminowe?

Tego typu ubezpieczenia krótkoterminowe dla samochodów / okazjonalne assistance oferują następujące firmy:

Bezpieczny / Generali

Bezpieczny PL to odłam uznanej firmy Generali: Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny to ubezpieczenie dla samochodu w każdym wieku! Zakres terytorialny to Europa i Polska, z możliwością holowania do 500 km. Dostępne są 2 pakiety – standardowy i prestiż. Ceny zaczynają się od ok. 50 PLN.

Zakupu assistance można dokonać bezpośrednio przez stronę internetową ubezpieczyciela. Podczas wykupu ubezpieczenia można uzyskać 10% rabatu z kodem agenta 02346.

Oblicz składkę Assistance

Link4, Uniqa, Warta

W celu przeprowadzenia kalkulacji ubezpieczenia assistance krótkoterminowego należy skontaktować się z infolinią danego ubezpieczyciela.

Kup assistance w Generali info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje