Za darmo

Google zapłaci za wypełnianie ankiet. Premie za ankiety już w Polsce

Darmowy dostęp do muzyki w Google Music

DYSKUSJA

Dzięki najnowszej usłudze i aplikacji Google można zdobywać środki do wydania w Google Play na aplikacje, filmy, książki, audiobooki czy nawet subskrypcje premium.

Premie za ankiety to aplikacja Google znana już od dłuższego w krajach zachodnich. Teraz wkracza do Polski i dzięki niej każdy ma szansę dorobić kilka groszy na ankietach oraz zdobyć dodatkowe środki do salda Google Play. Dzięki temu można te środki wydać na dowolne aplikacje, książki, filmy czy nawet subskrypcje dostępne w sklepie Google.

Same ankiety są krótkie, a opinia jak widać jest ważna dla Google, gdyż zdecydowano się płacić za każdą ankietę nawet 4 PLN. Podobno w innych krajach aktywny użytkownik ankiet Google może uzbierać nawet 15-20 USD / EUR w ciągu roku. Rekordziści dostają nawet po kilka ankiet dziennie. To sporo biorąc pod uwagę czas jaki można poświęcić na wypełnianie ankiet w samej aplikacji Premie za Ankiety.

darmowe pieniądze za wypełnianie ankiet od google premia za ankiety

Po zainstalowaniu aplikacji na swoim smartfonie z Androidem należy przejść krótki kreator konfiguracji. Trzeba wskazać konto Google z którego chcemy korzystać, podać swój wiek i kod pocztowy. Należy także wskazać języki które się rozumie np. polski, angielski.

Zobacz także: stworzyliśmy krótki poradnik jak zarabiać na ankietach.

Płatne ankiety – sposób na prosty zarobek

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Co jakiś czas pojawiają się w niej ankiety skierowane do użytkownika. Liczba ankiet jest uzależniona od waszego wieku, aktywności na koncie, płci, rozumianych języków ale także włączonej lokalizacji i historii lokalizacji w samej aplikacji oraz pokrewnych usługach Google.

Mój wynik:

płatne ankiety google zarobek

Na początek po przejściu aktywacji aplikacji powinna być widoczna 1 testowa ankieta, w której zostaną przedstawione losowe pytania. Mają one za zadanie sprawdzić czy rozumiecie zasadę działania, czytacie ze zrozumieniem i nie kłamiecie w ankietach.

Jeśli chodzi o prywatność to Google od razu i na wstępie zastrzega, że wszelkiego rodzaju odpowiedzi w ankietach nie są wykorzystywane do dopasowywania do nas reklam czy uzupełniania o dodatkowe informacje naszego profilu w Google. Wyjątkiem są tylko dane demograficzne i te związane z lokalizacją.

Uwaga: Warto jednak pamiętać, że pieniądze zdobywane w ankietach trzeba wydać w ciągu roku, inaczej przepadną

0,5 USD bonusu na start

Aplikację Premię za ankiety Google znajdziecie w Google Play. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać „Premie za ankiety Google” lub skorzystać z odnośnika poniżej. Korzystając z mojego odnośnika polecającego Google (refferal link) otrzymasz na start dodatkowe 0,5 USD.

Zarabiaj na ankietach Google info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

8 Komentarze

  1. Mam korzystam świetna sprawa ankiety dość często zawsze ponad 1 zł za 2 min wypelniania

  2. Ponad dwa tygodnie od rejestracji i dopiero jedna ankieta za 0,40 zł.

  3. Już nie ma qnkiet

    1. @Piotr są. Cały czas dostaje je. Regularnie.

  4. Od nowego roku żadnej ankiety nie miałem a wcześniej jedna dwie w miesiącu.

  5. Żadna nowość, korzystam już z dobre dwa lata, z ankietami jest różnie za to jak się ma włączona lokalizację to za skany paragonów można trochę uzbierać

    1. @Piotr w moim wypadku chyba nigdy nie dostałem pytania o paragon. Nie wiem od czego to zależy.

  6. Jeśli chodzi o paragony to jakiś czas temu dostałem w aplikacji zaproszenie do nowego rodzaju badań związanego właśnie z wysyłaniem paragonów.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo