PromocjeZa darmo

Gratisy w Żabka Nano – odbieraj codziennie inny prezent za darmo

promocja w sklepach Żabka

DYSKUSJA

Żabka Nano coraz bardziej promuje swoje innowacyjne bezobsługowe sklepy Żabka Nano. Potwierdza to chociażby najnowsza promocja Żabki skierowana do dotychczasowych klientów korzystających ze sklepów Żabka Nano.

Niedawno pisaliśmy o możliwości odebrania kuponu o wartości 15 PLN na darmowe zakupy w Żabce Nano. Teraz spieszymy się poinformować o kolejnej ciekawej promocji, w której codziennie na klientów Żabki czekają kolejne prezenty.

darmowe słodycze żabka nano

W ramach okazji, Żabka przygotowała dla klientów Żabki Nano promocję, w której codziennie udostępniane będą inne produkty promocyjne, które będzie można odebrać je gratis.

Na przykład 6 grudnia 2022 można było odebrać za darmo darmowy baton Twix 75g lub napój energetyczny Level Up 250 ml w puszce.

Aby skorzystać z promocji należy dokonać „przy okazji” innego dowolnego zakupu bez kwoty minimalnej.

Promocja trwa do 26 grudnia 2022 r. Aby widzieć aktualną okazję dnia należy mieć zainstalowaną aplikację Żappka, posiadać skonfigurowane płatności Żabka Pay oraz moduł Żabka Nano. Warto także aktywować powiadomienia push oraz sms.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

Odbieraj gratisy w Żabce info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Siema, często chodze do żabki i jestem głodny

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje