Promocje

Hit na święta – Lampki choinkowe zasilane solą i wodą!

logotyp zakupersi

W tym roku święta Bożego Narodzenia będą naprawdę wyjątkowe. Skąd ta pewność? To proste, na polskim rynku pojawiły się niesamowite lampki choinkowe zasilane solą. Rozwiązanie znane od dawien dawna zastosowano do zasilania żarówek LED, dzięki czemu wszyscy możemy cieszyć się prostymi, ekonomicznymi i tanimi w utrzymaniu światełkami choinkowymi. To będzie designerski hit tych świąt!

lampki choinkowe

Z chemią za pan brat

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Każdy kto uważał w szkole na lekcjach chemii doskonale wie czym jest proces elektrolizy chemicznej. Polega on na tym, że rozpuszczona w wodzie sól kuchenna zaczyna oddziaływać z magnezowym rdzeniem. W wyniku tej reakcji powstaje wodorotlenek magnezu, który stał się najtańszym, najbezpieczniejszym i najbardziej przyjaznym dla środowiska sposobem na ozdobne lampki choinkowe LED na całym świecie.

Lampki choinkowe bez prądu

Kupując LEDowe lampki choinkowe inwestujemy tylko raz. Obecnie na rynku są one dostępne w cenie nieco ponad 100 zł, ale bardzo szybko zwracają się, gdyż pozwalają na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale też pieniędzy. W każdym zestawie znajduje się wkład magnezowy, który pozwala na blisko miesiąc ciągłego świecenia bez konieczności podpinania do prądu, ciągłego włączania, pilnowania, dbania…

lampki solne

W wielu domach ozdoby świąteczne były ograniczone odpowiedzią na proste pytanie – czy kabel dosięgnie gniazdka elektrycznego? W tym roku ten problem przestaje istnieć, gdyż lampki choinkowe zasilane solą nie potrzebują w ogóle prądu, aby dawać przyjemne, eleganckie światło. Z tego też powodu świetnie sprawdzą się również na choince przed domem czy na balustradzie balkonu.

lampki choinkowe

Bądź bohaterem na swojej ulicy

Lampki choinkowe LED zasilane solą to absolutna nowość na polskim rynku, dzięki czemu można mieć pewność, że wzbudzą podziw i zainteresowanie wśród znajomych czy sąsiadów. Fakt, że światełka świecą przez całą dobę bez najmniejszej nawet przerwy z pewnością również nie pozostanie niezauważony.

lampki choinkowe

Ten rodzaj lampek gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo. Już sam fakt, że nie są podpięte do sieci elektrycznej sprawia, że zagrożenie pożarowe czy porażenia prądem nie istnieje. Dodatkowo lampki choinkowe LED zasilane solą nie nagrzewają się. Już nigdy nie będziesz zastanawiał się, siedząc u cioci Heleny i jedząc pyszne ciasto, czy lampki na choince są na pewno wyłączone.

Lampki można kupić w sklepie marki ULTRA-ELEKTRO lub na tej aukcji allegro: https://clk.tradedoubler.com/click?p=288386&a=2798168&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Flampki-choinkowe-200-led-bez-pradu-zewnetrzne-sol-i6552996521.html

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Czego to już nie wymyślą…

  2. super ciekawe ile kosztują

    1. @Anna na dole wpisu jest link. Około 140zł za 20 metrów lampek.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje