Poradniki zakupowePromocje

Hulajnogi elektryczne – doskonała zabawa dla młodszych i starszych!

logotyp zakupersi

Prawie każdy z nas za młodu posiadał hulajnogę, dzięki której mogliśmy szybciej się przemieszczać i świetnie się bawić.
hulajnoga

Mobilność, przyjemność z jazdy i ekologia – to właśnie hulajnogi elektryczne!

Prawie każdy z nas za młodu posiadał hulajnogę, dzięki której mogliśmy szybciej się przemieszczać i świetnie się bawić. Teraz ta zabawa przenosi się do dorosłego życia – hulajnogi dla dorosłych z napędem elektrycznym pozwalają bowiem sprawnie i komfortowo poruszać się na co dzień zarówno w mieście, jak i poza nim. Jakie są pozostałe zalety korzystania z hulajnóg elektrycznych?

Szukasz taniej i ekologicznej alternatywy dla samochodu? Chcesz szybciej i sprawniej omijać korki bez wysiłku i potu? W takim razie hulajnogi elektryczne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Te nowoczesne wersje znanych od wielu lat zabawek dla dzieci posiadają wydajny silnik elektryczny, który skutecznie wspomaga użytkownika podczas jazdy, dzięki czemu pokonywanie nawet znaczących dystansów jest łatwe, przyjemne i komfortowe. Ponadto, akumulator napędzany energią elektryczną nie wydziela żadnych spalin czy innych zanieczyszczeń do atmosfery. W związku z tym przesiadka z samochodu na hulajnogę elektryczną ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko naturalne oraz stan powietrza. Poruszając się na hulajnodze, można też znacznie przyczynić się do zmniejszenia problemu smogu w największych polskich miastach. Tego typu pojazdy wyróżniają się również niezwykle lekką konstrukcją i niewielkim rozmiarem, co znacznie ułatwia ich przenoszenie, transport oraz przechowywanie. Warto także podkreślić, że z hulajnóg mogą korzystać osoby w każdym wieku – sklepy z pojazdami elektrycznymi, takie jak Frelin oferują bowiem modele nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

hulajnoga elektryczna

Przesiadka na hulajnogę elektryczną = sposób na oszczędności

Pojazdy elektryczne, a dokładniej hulajnogi z napędem elektrycznym, mają pozytywny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na stan naszego portfela. Koszty zakupu urządzenia oscylują co prawda w granicach 1000-3000 zł, ale ich dalsze użytkowanie i eksploatacja są znacznie tańsze niż w przypadku samochodu. Jedno ładowanie hulajnogi elektrycznej wiąże się z kosztem około 18 groszy, a na pełnej baterii można przejechać nawet 30 kilometrów, co w zupełności wystarczy na codzienne potrzeby. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia oszczędności na zakupie biletów komunikacji miejskiej oraz paliwa na dojazd do pracy lub szkoły czy też opłacie miejsca parkingowego. W związku z tym hulajnoga staje się wręcz doskonałym środkiem transportu dla mieszkańców miast i nie tylko!

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać