Poradniki zakupowePromocje

Jak dbać o ubrania z nadrukami?

logotyp zakupersi

Wiele osób, które decydują się na zakup ubrań z nadrukiem, zastanawia się, w jaki sposób powinno się o nie dbać. Chodzi przede wszystkim o to, aby nadruk prezentował się dobrze przez jak najdłuższy czas. W tym celu warto zastosować się do kilku przydatnych wskazówek dotyczących prania, prasowania i suszenia tego typu ubrań oraz zapoznać się z najlepszymi sposobami nadruków, które zagwarantują wyższą jakość kupowanego produktu.
jak dbać o ubrania z nadrukiem

Folia flex nadruk na ubraniach – o co tutaj chodzi?

Coraz więcej mówi się o alternatywnych sposobach drukowania na odzieży. Jednym z nich jest nadruk, który wykonuje się ze specjalnego nośnika, folii kolorowej oraz warstwy klejącej. Taki nadruk charakteryzuje się lepszą wytrzymałością, np. ubrania z folią flex można prać nawet w temperaturze dochodzącej do 90 stopni Celsjusza. Co więcej, folia jest stosunkowo łatwa w aplikacji, zapewniając wysoką jakość przy jednocześnie niskiej cenie.

Warto wiedzieć, że folia flex nadruk to metoda, którą można zastosować na dowolnej tkaninie, uzyskując przy tym zadowalający efekt kolorystyczny i nie tylko. Zalety takiego nadruku to przede wszystkim możliwość kreowania dowolnej wizualizacji, możliwość druku nawet w nietypowych miejscach oraz wyjątkowa trwałość. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Poza tym, wykorzystanie właśnie tej metody pozwala cieszyć się wysoką jakością nadruku nawet przez bardzo długi czas. Po więcej informacji zapraszamy na https://www.promonadruk.pl/nadruki-na-ubraniach/nadruki-na-odziezy/folia-flex/.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jak pielęgnować ubrania z nadrukiem?

Bez względu na to, na jakim materiale został wykonany nadruk, należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach, które mogą pomóc w utrzymaniu odzieży w dobrym stanie nawet po wielokrotnym praniu. Przede wszystkim, ważny będzie dobór odpowiedniego programu w pralce. W przypadku koszulek najlepiej będzie wybrać delikatne tkaniny i nastawić temperaturę na 40 stopni Celsjusza. Nie zaleca się także stosowania wybielaczy, które mogą zniszczyć nadruk.

Po praniu ubrania z nadrukiem trzeba je jeszcze właściwie wysuszyć. Nie powinniśmy wówczas zostawiać prania w pralce lub na włączonym grzejniku. Znacznie lepiej sprawdzi się mało nasłonecznione miejsce, które nie narazi nadruku na wyblaknięcie. Kluczowe jest również odpowiednie prasowanie – ubranie z nadrukiem trzeba wywinąć na lewą stronę i starać się unikać prasowania miejsc z nadrukiem. Dobrym pomysłem może być też prasowanie ubrania przez tkaninę (ręcznik, szmatkę itd.)

Na koniec warto dodać, że pielęgnacja ubrań z nadrukiem nie różni się zasadniczo w zależności od techniki wykonania nadruku. Te wykonane techniką flex będą po prostu odporniejsze na zniszczenia. Przeciętna żywotność nadruku wynosi około kilkuset prań, ale jest to uzależnione głównie od pielęgnacji i jakości produktu. Z drugiej strony, nie oznacza to, że inne formy nadruku będą aż tak różnić się jakością. Wszystko zależy od jakości wykonania, dlatego o szczegółach dotyczących techniki nadruku warto pomyśleć zawczasu jeszcze przed złożeniem zamówienia. Później pozostaje już tylko właściwa pielęgnacja ubrań i cieszenie się unikatową stylizacją.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać