Poradniki zakupowe

Jak dobrze dobrać pierścionek zaręczynowy?

pierścionek zaręczynowy

DYSKUSJA

Zaręczyny to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary, nic więc dziwnego, że osoba, która je planuje, chce aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z najważniejszych elementów zaręczyn jest pierścionek, podarowany ukochanej. Musi to być coś wyjątkowego. Jak zatem wybrać klasyczny pierścionek zaręczynowy? Ile powinien kosztować? Jak dobrać odpowiedni rozmiar? Na co jeszcze zwrócić uwagę? I gdzie można znaleźć prawdziwie piękne pierścionki?
pierścionek

  1. Jak wybrać pierścionek zaręczynowy – czym kierować się przy wyborze?
  2. Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy – jaka jest idealna cena?
  3. Rozmiar pierścionka zaręczynowego – jak dobrać, aby nie zdradzać się z tajemnicą?
  4. Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując idealny pierścionek zaręczynowy?
  5. Pierścionki zaręczynowe – gdzie kupić prawdziwe jubilerskie dzieła sztuki?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy – czym kierować się przy wyborze?

Wybór pierścionka zaręczynowego może okazać się całkiem trudny ze względu na ilość modeli, które są dostępne na rynku. Każdy pierścionek zaręczynowy jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny – dlatego dostępny wybór może okazać się przytłaczający. Czym kierować się przy wyborze? Oprócz oczywistości takich, jak cena (nie każdy pierścionek musi być na twoją kieszeń), warto sprawdzić z jakiego metalu został wykonany i jaki kamień został wybrany na oczko. To może być piękny pierścionek z żółtego złota z diamentem o szlifie brylantowym. Ale może być to również pierścionek z białego złota, ze szmaragdem, szafirem czy rubinem. Popularnością cieszy się również różowe złoto.

Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy – jaka jest idealna cena?

Kupno pierścionka w salonie jubilerskim może wiązać się z dość sporymi kosztami, chociaż jak ze wszystkim, można znaleźć modele zarówno tańsze, jak i droższe. Trzeba pamiętać, że w pierścionku zaręczynowym często znajduje się oszlifowany diament, co znacząco podnosi jego wartość. Mówi się, że pierścionek powinien kosztować trzy wypłaty, niemniej jednak nie jest to reguła. Prawda jest taka, że można zainwestować w coś, w co ma się pieniądze, wiedząc że jest to coś cennego. Warto zatem zaoszczędzić na taki pierścionek, który rzuci ukochaną na kolana.

Rozmiar pierścionka zaręczynowego – jak dobrać, aby nie zdradzać się z tajemnicą?

Pierścionki, tak samo jak części garderoby, mają różne rozmiary – czasami może więc zdarzyć się tak, że nie trafi się z odpowiednim rozmiarem i pierścionek albo nie wejdzie na palec ukochanej, albo będzie co chwilę z niego spadał. A chyba nikt nie chce zgubić takiej biżuterii. Jeżeli nadal jednak chcesz zachować tajemnicę przed ukochaną, a nosi ona inne pierścionki, warto wtedy zabrać jeden z nic i przyjrzeć się rozmiarowi. Bądź przynieść go do sklepu jubilerskiego.

Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując idealny pierścionek zaręczynowy?

Czy na coś jeszcze warto zwrócić uwagę przy pierścionkach zaręczynowych? Na pewno istotna jest liczba oczek. Czy wolisz aby pierścionek miał jedno większe oczko, a może kilka mniejszych? Ważne jest też branie pod uwagę osobistego stylu twojej ukochanej. Jej preferencji dotyczących biżuterii. Tak, aby pierścionek zaręczynowy dobrze komponował się z tymi rzeczami, które już ma.

Pierścionki zaręczynowe – gdzie kupić prawdziwe jubilerskie dzieła sztuki?

Jeżeli chcesz kupić pierścionek zaręczynowy, to warto swoje kroki skierować w stronę solidnego domu jubilerskiego – takiego, jak Dom Jubilerski A&A. Dostępne są tam różne modele pierścionków zaręczynowych, wykonanych z różnych materiałów i z różnymi kamieniami. Dzięki temu pierścionki dostępne są na każdą kieszeń i każdy będzie mieć wybór.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać