Darmowe próbkiZa darmo

Bezpłatne soczewki kontaktowe CooperVision – jak skorzystać z promocji?

darmowe próbki soczewek kontaktowych od coopervision

DYSKUSJA

CooperVision oferuje wysokiej jakości soczewki kontaktowe do korekcji wzroku oraz płyny do ich pielęgnacji. Firma przygotowała dla klientów atrakcyjne promocje, jak: darmowe pierwsze soczewki czy zniżkę przy zakupie kolejnych szkieł kontaktowych CooperVision.

CooperVision jest obecnie trzecim co do wielkości producentem soczewek kontaktowych na świecie. Soczewki są alternatywą dla tradycyjnych szkieł i podnoszą komfort życia – między innymi ułatwiają uprawianie sportu, nie obciążają nosa, nie parują zimą.

Jak otrzymać darmowe soczewki kontaktowe? – warunki promocji

Darmowe soczewki można otrzymać na pierwszym badaniu okulistycznym rozszerzonym o dobór szkieł kontaktowych. Na stronie internetowej: www.mojepierwszesoczewki.pl należy kliknąć w zakładkę „Jak zacząć nosić soczewki kontaktowe?” i za pośrednictwem wyszukiwarki odszukać miasto, w którym się mieszka. Strona automatycznie sporządzi listę salonów okulistycznych w najbliższej okolicy. Po wybraniu konkretnego zakładu, wystarczy wejść w opcję „bezpłatne soczewki” i wydrukować kupon promocyjny, który upoważnia do otrzymania darmowej pary soczewek kontaktowych. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie bonu w trakcie wizyty okulistycznej.

Jak dobrać soczewki kontaktowe?

Dobieranie szkieł kontaktowych w autoryzowanych salonach okulistycznych daje gwarancję, że otrzyma się oryginalny produkt, który będzie można wymienić w przypadku problemów z noszeniem konkretnej pary. Pierwsze soczewki zawsze należy dobierać u doświadczonego optometrysty lub okulisty. Specjalista przeprowadza bowiem szczegółowe badania wzroku, na podstawie których wybiera szkła dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wizyta okulistyczna rozpoczyna się wywiadem lekarskim, po którym specjalista wykonuje m.in. keratometrię, czyli pomiar promienia krzywizny rogówki, ocenę ciśnienia oczu czy badanie lampą szczelinową, by określić stan tkanek oczu. W przypadku braku przeciwwskazań do noszenia soczewek, specjalista przechodzi do doboru odpowiedniej pary, a także udziela informacji na temat pielęgnacji, zakładania i zdejmowania szkieł kontaktowych. Po około 30 dniach od założenia pierwszej pary soczewek powinna odbyć się wizyta kontrolna, a kolejne mogą mieć miejsce mniej więcej co pół roku.

Zniżka na soczewki kontaktowe CooperVision – jak otrzymać rabat 150 zł?

Firma CooperVision przygotowała dla swoich klientów promocję w postaci rabatu o wysokości 150 złotych. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest odbycie płatnego badania okulistycznego i zakup minimum 2 opakowań soczewek kontaktowych, po 3 sztuki w pudełku. Ze strony internetowej: www.mojepierwszesoczewki.pl należy pobrać kwestionariusz do zwrotu 150 złotych i uzupełnić go (imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, adresem e-mail, numerem konta bankowego i nazwą swojego banku). Aby otrzymać rabat na kontaktowe soczewki CooperVision, należy mieć również:

  • paragon za 2 opakowania soczewek kontaktowych CooperVision (po minimum 3 sztuki w pudełku),
  • zdjęcie opakowań soczewek oraz paragonu,
  • wypełnić kwestionariusz internetowy z własnoręcznym podpisem.

Gdzie wysłać dokumenty i ile trzeba czekać na przelew?

Przygotowane dokumenty należy wysłać za pomocą formularza na dedykowanej stronie internetowej podając swoje dane adresowe, adres e-mail, telefon oraz odpowiadając na wszystkie pytania w formularzu.

Rodzaje soczewek kontaktowych CooperVision

Firma CooperVision oferuje wysokiej jakości soczewki kontaktowe do korekcji wzroku. W ofercie znajdują się, np. soczewki toryczne na astygmatyzm, sferyczne do leczenia krótko- i dalekowzroczności czy cylindryczne na prezbiopię, czyli starczowzroczność. Szkła kontaktowe dostępne są zarówno w wersji jednodniowej, jak i do wielokrotnego użytku. Firma oferuje również soczewki stworzone z myślą o osobach cierpiących na suche oczy, a także wielofunkcyjne płyny do pielęgnacji soczewek.

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Szkła kontaktowe jednodniowe przeznaczone są do jednorazowego użytku. Oznacza to, że jedną parę soczewek nosi się przez cały dzień, a na noc zdejmuje i wyrzuca do kosza, by rano założyć nowe. Soczewki jednodniowe, np. z rodziny MyDay, wykonane są z nowoczesnego silikonowo-hydrożelowego materiału, który charakteryzuje się dużą przepuszczalnością tlenu. Szkła kontaktowe, podobnie jak Clariti 1 day, są bardzo miękkie i zawierają dużą ilość wody dzięki technologii Smart Silicone. Dzięki temu oczy są przez cały dzień odpowiednio nawilżone, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia. Soczewki są również wyposażone w filtry UVA i UVB, ale nie można ich traktować jako zmiennik okularów przeciwsłonecznych. Szkła przeznaczone są do korekcji różnych wad wzroku, np. Biomedics 1 day Extra toric służą do leczenia astygmatyzmu, z kolei Clariti multifocal korygują starczowzroczność.

Soczewki kontaktowe miesięczne

Soczewki miesięczne firmy CooperVision wymagają specjalnej pielęgnacji. Jedną parę szkieł kontaktowych nosi się przez 30 dni. Na noc soczewki odkłada się do specjalnego pojemnika i czyści wielofunkcyjnym płynem do soczewek. Szkła kontaktowe przeznaczone do wielokrotnego użytku, jak Biofinity, zapewniają duży komfort noszenia dzięki technice Aquaform. Gwarantuje ona odpowiednie dotlenienie oka, a także jego nawilżenie. Soczewki miesięczne korygują różne wady wzroku, np. astygmatyzm (Biofinity XR toric) czy prezbiopię (Biofinity multifocal).

Soczewki na suche oczy

Soczewki CooperVision z rodziny Proclear dostępne są w wersjach do korekcji wszystkich wad wzroku. Spośród innych szkieł kontaktowych wyróżnia je to, że utrzymują 96% uwodnienia po 12 godzinach noszenia. Zostały więc zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach, które cierpią na dyskomfort spowodowany suchością oka. Soczewki dostępne są zarówno do jednorazowego użytku, jak i miesięcznego stosowania.

Płyny do soczewek CooperVision

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Firma CooperVision oferuje również wielofunkcyjne płyny do pielęgnacji soczewek, np. All in One Light czy Hy-Care o pH zgodnym z pH ludzkich łez. Zawiera on bowiem hialuronian, czyli substancję nawilżającą, która jest naturalnym składnikiem łez. Płyn do soczewek Refine One Step produkowany jest na bazie nadtlenku wodoru i można go używać do wszystkich rodzajów szkieł kontaktowych, także silikonowo-hydrożelowych.

Darmowe soczewki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki