Promocje

Jak stworzyć dekorację sali weselnej w stylu glamour?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Styl glamour cieszy się bardzo dużą popularnością podczas tworzenia ślubnych dekoracji na salach weselnych. Warto zapoznać się z większą ilością informacji na ten temat, a także dowiedzieć się, jak stworzyć dekorację sali weselnej w stylu glamour.

Dekoracje w stylu glamour

Estetyka stylu glamour jest niezwykle bogata i wyrafinowana, dlatego doskonale sprawdzi się wśród wszystkich par, które uwielbiają efektowne celebrowanie specjalnych okazji. Dekoracja sali weselnej glamour powinna charakteryzować się elegancją, a także mieć niepowtarzalny wdzięk. Warto postawić na spójne dekoracje, które będą prezentowały się estetycznie. Istnieje wiele wersji stylu glamour, a spośród nich można wyszczególnić pałacowy glam, glam-chic, a także boho-glam, modern-glam oraz vintage-glam. Podczas tworzenia weselnej dekoracji warto kierować się wybranym stylem.

sala weselna w stylu glamour

Wybór kolorów

Wśród najważniejszych aspektów tworzenia dekoracji sali weselnej w stylu glamour można wskazać odpowiedni wybór kolorów. Kolory charakterystyczne dla stylu glamour to przede wszystkim złoto i srebro, a więc warto wziąć je pod uwagę podczas aranżowania przestrzeni sali weselnej. Doskonale sprawdzą się złote i srebrne dodatki na stół, takie jak wazony na kwiaty lub zastawa stołowa. Kolory te można również wykorzystać podczas tworzenia papeterii ślubnej, na przykład zaproszeń dla gości. Oprócz złota i srebra na sali weselnej można również wykorzystać takie barwy jak delikatny róż, a także królewski błękit, które będą zachwycać swoim niepowtarzalnym charakterem i będą stanowić doskonałe dopełnienie podstawowych kolorów.

Zastosowanie świateł

W stylu glamour niezwykle duże znaczenie ma zastosowanie światła na sali, ponieważ styl ten kojarzy się z blaskiem i lśnieniem. Gra świateł umożliwi uzyskanie na sali pożądanego efektu oraz zjawiskowego klimatu. Doskonale sprawdzą się wszelkie girlandy, siatki ledowe, a także wodospady świateł. Natomiast główną rolę mogą odgrywać okazałe żyrandole, jeśli znajdują się na wybranej sali. Niepowtarzalną aurę mogą budować także dekoracyjne świece, które będą rozstawione na stołach oraz w innych miejscach sali weselnej.

Ozdobne lustra i kryształy

Dekoracja sali weselnej glamour powinna obejmować zastosowanie pewnych elementów ozdobnych. W tym stylu można wyszczególnić dekoracyjne lustra oraz kryształy, które doskonale wpiszą się w przestrzeń sali weselnej. Lustra można wykorzystać na wiele sposobów. Mogą wisieć na ścianach, ale z powodzeniem można z nich tworzyć także dekoracyjne dodatki, takie jak na przykład podstawki na świece. Dekoracyjne kryształy będą się prezentowały na sali niezwykle ekskluzywnie, dlatego bez wątpienia dodadzą jej magicznego uroku. Na salach weselnych doskonale wyglądają wszelkie kryształowe dodatki, takie jak świeczniki, wazony lub naczynia.

Dekoracyjne kwiaty

Podczas aranżowania przestrzeni sali weselnej w stylu glamour nie może oczywiście zabraknąć dekoracyjnych kwiatów, które powinny być zaprezentowane w formie okazałych, wielopoziomowych bukietów. Kwiaty mogą być dodatkowo udekorowane różnymi elementami ozdobnymi, takimi jak pióra, koraliki lub cyrkonie. Możliwe jest również wykorzystanie na sali weselnej innych dekoracji kwiatowych, na przykład w formie girland. Do stylu glamour najlepiej pasują orchidee i hiacynty, a także tulipany i róże.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje