Poradniki zakupowePromocje

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Bardzo łatwo jest znaleźć akcesoria do przedłużania rzęs – rynek kosmetyczny oferuje ich tak wiele, że problemem staje się wybranie spośród nich tych najwłaściwszych. Jeśli salon kosmetyczny zdecyduje się już na produkty jednej uznanej, profesjonalnej, sprawdzonej firmy, może śmiało postawić na kupno akcesoriów przez internet, gdzie mogą być one odrobinę tańsze niż stacjonarnie.

rzęsy

W salonie lub w domowym zaciszu

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, na który najlepiej jest udać się do profesjonalnego, uznanego salonu kosmetycznego. Jest to rzecz jasna najbezpieczniejsze rozwiązanie, gdyż pracujące tam kobiety zazwyczaj doskonale znają się na rzeczy i wiedzą, jak taki zabieg wykonać. Jako iż dotyczy on bardzo delikatnej, wrażliwej okolicy – oczu – zachowanie szczególnej ostrożności jest niezwykle ważne. Niektóre kobiety uznają jednak, że posiadają wystarczającą wiedzę, a także wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania rzęs i decydują się na oferowanie takiej usługi we własnym domu. Niesie to za sobą duże ryzyko, a także gotowość na poniesienie odpowiedzialności za ewentualne powikłania po wykonanym klientce zabiegu. Dlatego też w miarę możliwości lepiej jest nie świadczyć tego typu usług na własną rękę, a będąc klientką – wybierać tylko sprawdzone salony oraz kierować się rozsądkiem, a nie oszczędnością.

Co jest potrzebne?

Każdy salon kosmetyczny oferujący tę usługę posiada liczne akcesoria do przedłużania rzęs. Podstawowymi są pęseta, którą operuje kosmetyczka, oraz produkty do separacji rzęs, jak choćby płatki kolagenowe lub taśmy piankowe. Oprócz tego niezbędne są również dwa produkty płynne – cleaner oraz primer, mające na celu odtłuszczenie oraz oczyszczenie naturalnych rzęs, a także zwiększenie przyczepności (by efekt utrzymywał się jak najdłużej). Podstawą jest profesjonalny klej do sztucznych rzęs oraz obiekt służący jako podstawka do wspomnianego kleju. Obiektem takim może być między innymi kamień nefrytu, szkiełko lub specjalny pierścionek. Każdy szanujący się salon kosmetyczny powinien posiadać opisane akcesoria do przedłużania rzęs – najlepiej jak najwyższej jakości, pochodzące tylko z uznanych i sprawdzonych źródeł. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo (zarówno klientek, jak i pracownic), ale i warunki pracy na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu zabieg może zostać wykonany starannie, zaś efekty będą zadowalające i trwałe.

Czym się kierować?

Najważniejsze jest to, by podczas wybierania tego typu produktów nie kierować się ceną – łatwo jest bowiem kupić bardzo tanie akcesoria do przedłużania rzęs, nigdy jednak nie można mieć pewności, z jakiego źródła pochodzą oraz czy posiadają wszelkie atesty i aby na pewno są całkowicie bezpieczne. Dlatego też, jak już wspomniano, kupując akcesoria do przedłużania rzęs, należy kierować się przede wszystkim jakością, oraz troską o bezpieczeństwo klientek. Sprawdzone produkty będą prawdopodobnie nieco droższe, jednakże umożliwiają wykonanie usługi na jak najwyższym poziomie, bez żadnych przykrych niespodzianek – zarówno dla kosmetyczki, jak i klientki.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać