Za darmo

Aero2 – Jak za darmo korzystać z internetu mobilnego?

Darmowy internet za darmo Aero

DYSKUSJA

Sposób jest prosty. Wystarczy zamówić darmowy pakiet startowy Aero 2. Pakiet pozwala na darmowe surfowanie po internecie z prędkością do 512 kb/s.

Zasięg Aero2 pozwala na korzystanie z internetu na 99% obszaru Polski i zasięg internetu mobilnego jest cały czas zwiększany. W ramach darmowej oferty internetu Aero nie ogranicza użytkownika co do ilości pobranych danych (brak miesięcznego limitu transferu danych), ale od 1 kwietnia 2015 wprowadzono mechanizm CAPTCHA.

Prędkości nie są powalające, ale trzeba cały czas powtarzać, że dostęp do internetu jest darmowy. Jest to świetna alternatywa w przypadku wykorzystania innych alternatywnych lub posiadanych metod dostępu do internetu. Prędkość 512kbps powinna wystarczyć do zwykłego awaryjnego surfowania po internecie w celu znalezienia potrzebnych informacji.

Sesja ważna jest przez 60 minut. Po tym czasie należy ponownie wprowadzić kod zabezpieczający. Pozwala to sprawdzić pocztę i powiadomienia z portali społecznościowych, ale pobieranie aplikacji i większych plików nie jest komfortowe. Ale coś za coś.

Zobacz także: Darmowy internet z aplikacją Buckshee oraz WebHop.

Aero2 pod Bezpłatny Dostęp do Internetu udostępnia pełnowymiarowe karty SIM (w tym micro SIM). Nie wydawane są karty SIM w standardzie nano sim (bez plastikowej otoczki (tylko układ scalony), które obsługują np. iPhone 5, iPad mini itp).

O Bezpłatnym Dostępie do Internetu Aero

BDI to mobilny dostęp do internetu umożliwiający połączenie z siecią za pośrednictwem urządzeń mobilnych, który świadczony jest w technologii HSPA+ (900 MHz) lub LTE (2600 MHz).

Jak uzyskać kartę SIM Aero 2?

Aby otrzymać kartę SIM od Aero 2 umożliwiającą korzystanie z darmowego internetu mobilnego należy wypełnić specjalny wniosek (link poniżej) i kliknąć w odpowiedni link potwierdzający chęć zamówienia karty. Warunkiem koniecznym otrzymania karty SIM jest konieczność wpłaty depozytu w wysokości 20 PLN oraz opłatę za wysyłkę karty w wysokości 7 PLN. Kwoty są relatywnie niskie, w stosunku do tego co uzyskujemy w zamian – możliwości bezpłatnego korzystania z Internetu.

Do wniosku należy dołączyć także kopię dowodu tożsamości oraz kopię potwierdzenia przelewów, a całość wysłać na wskazany adres.

Wysyłka karty SIM Aero2 odbywa się w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania kompletnych dokumentów. Wysłanie karty SIM jest potwierdzane wiadomością mailową.

Jak uniknąć konieczności wpisywania denerwującego kodu CAPTCHA?

Każdy użytkownik Aero2, który dotychczas nie korzystał z pakietów Aero Mini i Aero Max, w ramach promocyjnej oferty może aktywować, całkowicie za darmo, darmowy pakiet danych. Paczka zawiera 30GB danych, ważna jest przez 30 dni i oferuje możliwość korzystania z dostępu do internetu bez ograniczenia prędkości.

Oferta jest ważna do odwołania. Podczas trwania pakietu, nie trzeba przepisywać denerwującego kodu zabezpieczającego CAPTCHA. Po wykorzystaniu pakietu 30GB danych warunki oferowania usługi wracają do pierwotnych z możliwością oczywiście skorzystania z oferty komercyjnej.Zamów kartę SIM Aero2 i korzystaj z internetu za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Ja z tego korzystam i chwalę sobie. Mega wygodne i nikt oprócz nich tego nie ma.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo