Poradniki zakupowePromocje

Jaki Smartwatch wybrać by spełnił Twoje oczekiwania

logotyp zakupersi

Na rynku sprzętu elektronicznego pojawia się coraz więcej smartwatchów. Posiadają one różnorodne funkcję, wygląd a także mocno zróżnicowane ceny. Są niewielkich rozmiarów, możesz zawsze mieć je przy sobie więc świetnie się sprawdzają nie tylko podczas jazdy na rowerze czy uprawiania sportu. Jak z tego wybrać produkt odpowiedni dla siebie?
2_jaki-smartwatcha-wybrac-by-spelnil-twoje-oczekiwania

Smartwatch czyli inteligentny zegarek, ma formę tradycyjnego zegarka jednak został przez producentów wyposażonych w różne funkcję. Dzięki połączeniu z telefonem możesz odbierać wiadomości, dzwonić, słuchać muzyki a nawet robić zdjęcia, a to tylko niektóre z jego funkcji. Im nowszy sprzęt tym więcej dodatków. Wiele firm zaczyn również zwracać uwagę na jego wygląd by był dopasowany do potrzeb odbiorców. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Kompatybilność z telefonem

By twój smartwatch mógł sprawnie działać musi posiadać system, który będzie współgrał z twoim Smartfonem, dlatego tak ważne jest sprawdzenie jego specyfikacji, np. jeśli masz telefon z systemem Android możesz wybrać Smartwatcha. Coraz więcej modeli pojawiających się na rynku ma szeroką kompatybilność, dzięki czemu mogą współpracować z różnymi modelami Smartfonów różnych producentów oraz różnymi systemami operacyjnymi.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

1_jaki-smartwatcha-wybrac-by-spelnil-twoje-oczekiwania

Wyświetlacz

Jego jakość jest niezwykle ważna podczas wyboru Smartwatcha. Zależnie od wybranego modelu, wyświetlacz może mieć różne kształty. Najczęściej są prostokątne lub kwadratowe ale również występują modele z okrągłym panelem. Ponieważ ma on wielkie rozmiary dlatego też musi być dobrze czytelny w świetle dziennym. Na rynku są do wyboru smartwatche z kilkoma rodzajami ekranów:

– LCD – najprostsze są monochromatyczne a ich zaletą jest dość duża oszczędność baterii, jednak zdecydowanie lepszą jakością i większą popularnością cieszą się jednak wyświetlacze kolorowe, które pozwalają na obsługę zaawansowanych aplikacji.

– E ink – czyli elektroniczny papier, który jest znany użytkownikom ebook-ów, jest bardzo dobrze widoczny w świetle słonecznym, obecnie na rynku pojawiają się już panele kolorowe wykonane w tej technologii, wielką ich zaletą jest energooszczędność, dzięki czemu zmniejsza się zużycie baterii

Funkcje Smartwatcha

Poza podstawowymi funkcjami inteligentnego zegarka jak pokazywanie daty i godziny oraz przekazywanie wiadomość i połączeń z telefonu, obecne urządzenia mają szeroki zakres udogodnień i dodatków. Możesz na nim korzystać z nawigacji, otrzymywać powiadomienia z mediów społecznościowych, wysyłać sms-y, a nawet maile.

Dla miłośników sportu najlepsze będę Smratwatche z wbudowanym czujnikiem pomiaru pulsu i krokomierzem. Jednak to nie wszystko, większość z nich umożliwi Ci zarządzanie muzyką na twoim Smartfonie a niektóre już modele mogą mieć wbudowany apart fotograficzny.

3_jaki-smartwatcha-wybrac-by-spelnil-twoje-oczekiwania

A jednak wygląd się liczy

Wielu producentów tego typu urządzeń zwraca coraz większa uwagę na wygląd tego urządzenia. Znajdziesz więc w ofercie różne rodzaje modeli. Jedne nawiązuje swą stylistyką do typowych zegarków sportowych inne znów mają niezwykle elegancka formę z okrągłym wyświetlaczem, inne są proste i minimalistyczne. Znajdziesz również produkty skierowane specjalnie do Pań.

Bogactwo modeli Smartwatczów jest bardzo duży z związku z tym bez problemu znajdziesz coś co będzie Ci odpowiadać.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać