Poradniki zakupowe

Jakie znaczenie mają tatuaże wilka?

tatoo tatuaż

DYSKUSJA

Tatuaże z motywem wilka od lat cieszą się ogromną popularnością. Wizerunek wilka symbolizuje siłę i niezależność, a duży wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś do siebie. Jakie jest znaczenie tatuażu wilka?

Choć symbol wilka budzi kontrowersje, tatuaż wilk cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dlaczego tatuaż wilka jest tak chętnie wybierany?

Tatuaże wilka – znaczenie

Wpisując w wyszukiwarkę, tatuaże wilka znaczenie, dowiadujemy się, że za tatuażem wilka kryje się wiele znaczeń. Wilk symbolizuje siłę i niezależność, ale też zło. To zwierzę często kojarzy nam się z negatywnymi cechami i w takim też świetle jest zwykle przedstawiane w kulturze. Jednak wilk wcale nie dąży do konfrontacji, a walka jest dla niego ostatecznością. Jest silny i dobrze radzi sobie z przeciwnościami losu, łatwo też przystosowuje się do trudnych warunków. Pasuje więc do osób, które nie poddają się łatwo i zawsze walczą do końca o to, co jest dla nich ważne. Jest on zwierzęciem dzikim, ale jednocześnie stadnym, dzięki czemu pasuje do osób, dla których rodzina jest najważniejsza i są w stanie wiele dla niej zrobić. Według niektórych wierzeń wilk pomaga osiągnąć stan równowagi duchowej, jest to więc idealny tatuaż dla osób, które potrzebują duchowego wsparcia. Znaczenie ma też wybrany wzór wilka. Wilk wyjący do księżyca to idealny wybór dla osób, które świadomie wybrały samotne życie. Wilk z ognistymi oczami oznacza potęgę w czarnej magii. Z kolei biegnący wilk pasuje do osób, które lubią ryzyko i sporty ekstremalne.

Jaki wzór tatuażu wybrać?

Wilk przedstawiany jest na ciele w dwóch wariantach – sama głowa lub całe ciało. Tatuaż wilka zwykle wykonuje się w stylu realistycznym, w kolorze lub szarości. Popularne są też style: geometryczny i watercolor. Choć wilk to popularny motyw, można przedstawić go na wiele sposobów. Dzięki temu każdy tatuaż wilka może być niepowtarzalny. Warto dać tatuażyście pewną swobodę działania, aby osiągnąć oryginalny efekt. Wierne kopiowanie popularnych wzorów niekoniecznie jest dobrym pomysłem, ponieważ otrzymamy wtedy tatuaż, który nie będzie się niczym wyróżniał, przez co nie będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli więc nie chcesz nosić na skórze tatuażu, który ma mnóstwo osób, postaw na oryginalność. Sposób przedstawienia wilka wybierz zgodnie ze swoim gustem. Samotny wilk, wilk w lesie, wilk z rodziną, motyw wilka wyjącego do księżyca, biały wilk – duży wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie tatuaż dopasowany do swoich potrzeb.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać