unboxing

Kapsułki Ariel PODS+Extra Clean Power [unboxing]

kapsułki arel pods extra clean power unboxing i recenzja opinie o kapsułkach do prania

DYSKUSJA

W kwietniu przywędrowały do nas na testy kapsułki do prania Ariel PODS+Extra Clean Power. Czy to dobry produkt i jak wypada w porównaniu z konkurencyjnymi produktami na polskim rynku?

Ariel PODS+Extra Clean Power to nowość w ofercie Ariel. Producent jak widać regularnie zmienia i udoskonala swoje produkty do prania. Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność testowania inne kapsułki z portfolio marki – Ariel 3 w 1 Mountain Spring wraz z płynem do płukania Lenor.

Testowanie odbyło się dzięki serwisowi Streetcom. Jeśli chcecie otrzymywać podobne paczki – polecam rejestrację na Streetcom i wypełnianie ankiet zgłoszeniowych. Przy odrobinie szczęścia również otrzymacie takie i inne produkty do testowania.

Kapsułki Ariel & płyn Lenor – unboxing

Wygląd paczki od Ariel

Paczka od Ariel zawiera pełnowartościowy produkt Ariel PODS+Extra Clean Power – duże opakowanie kapsułek wystarczające na 30 prań (30 kapsułek) oraz dodatkowe próbki do rozdania znajomym. Ich ilość przekroczyła moje oczekiwanie – jest ich po prostu sporo.

Na opakowaniu kapsułek Ariel można znaleźć informacje o bezpiecznym przechowywaniu oraz którzy producenci pralek rekomendują ten konkretny produkt (między innymi Whirlpool, Candy, Beko, Electrolux). Same opakowanie zostało tak zaprojektowane, że skutecznie chroni kapsułki przed dostępem dzieci.

kapsułki ariel pods próbki

kapsułki arel pods extra clean power unboxing i recenzja opinie o kapsułkach do prania

rekomendowani producenci pralek ariel
ariel bezpieczne zamknięcie opakowania kapsułek

Cena i jakość Ariel PODS+Extra Clean Power

Ariel PODS+Extra Clean Power w opakowaniu 30 sztuk w drogerii kosztują ok. 32-35 PLN. Oznacza to, że 1 pranie z pomocą kapsułek Ariel kosztuje ok. 1 PLN. Oczywiście jeśli zakupicie kapsułki w promocji np. 1+1 lub przecenie – jednostkowy koszt prania można jeszcze dodatkowo obniżyć. Zawsze zachęcam do korzystania z tego rodzaju okazji, szczególnie gdy cena wyjściowa produktu nie jest wcześniej zawyżona. Przy dobrych wiatrach można przy takim zakupie obniżyć jednostkowy koszt kapsułki do ok. 50-55 groszy. A to już bardzo dobra cena!

Jeśli chodzi o jakość Ariel PODS+Extra Clean Power to jest to moim najwyższa półka. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale Ariel zawsze w połączeniu z moją pralką Beko oraz wodą z lokalnego wodociągu (nie jest nadzwyczajnie twarda) dopiera bardzo duży odsetek ubrań, także tych które mają trudne i zaschnięte zabrudzenia. Konkurencyjne kapsułki miały większe lub mniejsze problemy. Tak jest i w tym wypadku – Ariel nie zawodzi i jak widać producent cały czas udoskonala swoje produkty. Cena idzie w parze z jakością i jeśli nawet Ariel są droższe w porównaniu do innych środków piorących – warto rozważyć dopłatę różnicy do lepszej jakości i skuteczności.

Kapsułkom Ariel dopieranie plam po błocie, trawy czy śladów po sosach nie sprawia większych problemów. Ogromny plus! Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że kapsułki całkowicie rozpuszczają się w pralce nie pozsotawiając żadnych odpadów, które mogą dostać się do filtra.

Kolejną zaletą testowanych kapsułek Ariel jest świetny zapach. Jest on intensywny i można zaryzykować stwierdzenie, że dodatkowe płyny do płukania są zbędne.

Niech na potwierdzenie moich słów będzie ilość pozytywnych recenzji i opinii, które znajdują się na Allegro o tym produkcie: na dzień pisania wpisu jest to 1075 ocen i 115 recenzji dot. Ariel PODS+Extra Clean Power dające średnią ocenę 4,97 / 5. Szok!

 

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

obraz-produktu

Ariel PODS+Extra Clean Power

9.5

Bardzo dobrej jakości produkt, który sprawia że pranie jest czyste i pachnące. Doskonale radzi sobie z trudnymi i uciążliwymi plamami.

Plusy
  • Dobry stosunek cena / jakość
  • Dobrze dopiera zabrudzenia
  • Radzi sobie z zaschniętymi plamami
  • Bezpieczne opakowanie
  • Zapach
  • W pełni się rozpuszczają
Minusy
  • Cena mogłaby być niższa

Recenzja

Cena 7
Jakość 9.4
Skuteczność prania 9.6
Add Your Review

Twoja opinia

Oceń produkt

Be the first one review on this article

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:unboxing