Za darmo

Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto za 1 PLN

ekspress do kawy dolce gusto krups gratis

Trwa promocja Allegro i Dolce Gusto, w której można zakupić w limitowanej aukcji kapsułki za 1 PLN. To kolejna ciekawa promocja tej marki – jakiś czas temu informowaliśmy Was o okazji, w której można otrzymać za darmo ekspres kapsułkowy tej marki od Nestle.

Tym razem okazja dotyczy kapsułek i jest skierowana do właścicieli ekspresów na kapsułki Dolce Gusto. Promocja ma charakter – kto pierwszy ten lepszy i ta forma jest już z pewnością doskonale znana, gdyż w podobny sposób można było niedawno zakupić środki czystości za 1 PLN czy też akcesoria do makijażu Donegal.

Akcja rozpoczyna się 3 marca 2020 i potrwa do 6 marca 2020. W tym okresie codziennie można zdobyć 1 ze 100 zestawu kapsułek Dolce Gusto.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aukcja wystartuje o losowo wybranej godzinie więc trzeba wykazać się refleksem oraz nieco szczęściem. Przeważnie tego typu aukcje startowały do tej pory w godzinach 10:00 – 16:00.

Uwaga: istnieje ograniczenie zakupu w ramach oferty do 1 sztuki towaru.

Aktualna aukcja za 1 PLN z danego dnia prezentowana jest na dedykowanej stronie internetowej. W momencie uruchomienia jej obrazek zmieni się na aktywny link prowadzący do danej aukcji promocyjnej.

Udanych łowów!

Kapsułki Dolce Gusto za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo