Za darmo

Kibicuj i odbieraj darmowe gigabajty internetu od Plus GSM

darmowy transfer internetu od plus-gsm w prezencie

DYSKUSJA

Klienci Plusa mogą odebrać dodatkowe extra 25 GB za kibicowanie naszej reprezentacji olimpijskiej. Jak aktywować darmowy pakiet i wziąć udział w promocji?

Kolejna szansa na zgarnięcie dodatkowego transferu internetu mobilnego. Tym razem na dodatkowe gigabajty szanse mają klienci Plus GSM, którzy są fanami sportu i zamierzają oglądać najbliższe zmagania olimpijskie Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Olimpiada w Paryżu startuje już 26 lipca 2024 r. Podczas Igrzysk Olimpijskich nie zabraknie. Kwalifikacje olimpijskie zdobyło już kilkadziesiąt zawodników i zawodniczek, a lista ta cały czas się powiększa.

Z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu Plus GSM wystartował z Klubem Kibica. W końcu Plus to sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. A sam Klub Kibica to dedykowana platforma, gdzie publikowane będą specjalne oferty związane ze sportowymi zmaganiami podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024. Klienci Plus GSM, którzy dołącza do klubu kibica mogą otrzymać na start 25 GB transferu internetu za darmo w prezencie.

klub kibica plus gsm

Zaczynamy przygotowania do zmagań Olimpijskiej Reprezentacji Polski w Paryżu. Przyłącz się do Klubu Kibica i odbierz na start wyjątkowy prezent – 25 GB

Aby otrzymywać każdorazowo dodatkowe 25GB transferu internetu należy zapisać się do promocji poprzez wysłanie SMSa z hasłem: KIBICUJE na nr 80724.

Dla klientów oferty abonamentowej pakiet dostępny będzie do końca okresu rozliczeniowego, a dla klientów Oferty na Kartę i Mix przez 30 dni.

Plus GSM już teraz zapowiedział kolejne niespodzianki. Pakiet gigabajtów na start to tylko przedsmak tego co szykuje jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce. Z pewnością poinformujemy Was o kolejnych niespodziankach, które będą pojawiać się w trakcie Olimpiady.

Zakładamy, że klienci Plus GSM zapisani do Klubu Kibica będą otrzymywać kolejne gigabajty internetu w miarę kolejnych sukcesów Polaków np. z okazji zdobytego złotego, srebrnego lub brązowego medalu. Możliwe, że Plus będzie chciał nagradzać także pobicie rekordu Świata lub Polski w danej dyscyplinie sportowej.

Promocja kończy się w środa 28 sierpnia, 2024 .

Aktywuj promocję Plus GSM info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo