Za darmo

Kino z Biedronką – darmowe kino plenerowe

testowanie produktów biedronka

W te wakacje ruszyło darmowe Kino z Biedronką. To inicjatywa popularnej sieci dyskontów, dzięki której w wybranych polskich miastach emitowane są seanse kinowe w plenerze.

Inicjatywa jest bardzo ciekawa. Podobnie jak poprzednie (np. darmowy węgiel w weekend majowy). Kino plenerowe w moim mieście cieszy się bardzo dużą popularnością i tego rodzaju pomysły na pewno przysporzą Biedronce zwolenników. Szczególnie w mniejszych miastach.

Codziennie Biedronka ze swoim kinem gości w innej miejscowości. Cały projekt potrwa do 19 sierpnia 2016 roku. W tym czasie można zobaczyć takie hity jak Last Vegas, Dzień dobry, kocham Cię!, Szybcy i wściekli 7, Iluzja, Wakacje Mikołajka czy Paddington .

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Kina plenerowe Biedronki zlokalizowane są zawsze w okolicach marketów Biedronka. Najbliższe seanse filmowe odbędą się m.in. w Krośnie, Gorlicach, Stroniu Śląskim, Nysie, Złotym Stoku, Lądku Zdrój, Lubsku, Gubinie, Choszcznie, Kamieniu Pomorskim, Połczynie Zdroju, Łebie, Władysławowie, Stegnach, Malborku, Kwidzynie, Nakle, Margoninie, Żninie Brodnicy, Działdowie, Mrągowie, Mikołajkach, Bartoszycach, Piszu, Olecku, Augustowie, Hajnówce i Warce.

Darmowe kino z Biedronką - repertuar info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo