Za darmo

Kolekcjonuj pieczątki i odbierz darmowy paszport od Lego

Darmowe klocki Lego

Pamiętacie Paszport Polsatu? Teraz czas na Paszport Lego. Czym jest darmowy paszport Lego i jak go zdobyć? Informacje na ten temat znajdziecie poniżej.

Klocki Lego zna niemal każdy. Nie każdy jednak ma świadomość, że odwiedzając sklepy Lego można zbierać pieczątki do swojego indywidualnego paszportu klocków Lego.

Aby odebrać paszport Lego należy odwiedzić wybrany Lego Store w Polsce i zgłosić obsłudze sklepu, że chce się wziąć w takiej promocji. Po otrzymaniu darmowego gadżetu – paszportu lego można rozpocząć zbieranie pieczątek. Według informacji na stronie Lego wynika, że co miesiąc w sklepach będą dostępne nowe znaczki. Powinny być one różne ze względu na lokalizację sklepu.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w promocji z darmowym paszportem Lego nie trzeba dokonywać żadnych zakupów. Paszporty w Lego Store dostępne są do wyczerpania zapasów.

Paszport zbliżony jest wyglądem do prawdziwego paszportu, posiada twardą sztywną okładkę i jest bardzo fajnie wykonany. Jest on w całości wykonany z papieru. Okładka została przygotowana w charakterystyczny, imitujący skórkowy styl prawdziwego dokumentu. Bardzo przyjemna w dotyku, a złote wstawki dodają jej szlachetności.

Na pierwszej stronie, podobnie jak w autentycznym dokumencie, umieszczona jest żółta nagłówka imitująca nasze zdjęcie oraz dane użytkownika, które należy wpisać. W standardowym formularzu znajdują się pola na imię, nazwisko, datę wydania oraz organ wydający (już wypełniony). Dodatkowo, na dolnej części strony należy umieścić własnoręczny podpis, ponieważ jak informuje instrukcja, dokument bez podpisu jest nieważny.

darmowy gadżet lego - paszport

wygląd paszportu lego

Na drugiej i trzeciej stronie formularza znajduje się miejsce przeznaczone do stemplowania specjalnych pieczątek. Pieczątki można zdobyć na różne sposoby, na przykład poprzez zakup i złożenie zestawu trzech figurek, nabycie kubka z Lego Wall, odwiedziny sklepu w dniu urodzin oraz udostępnienie zdjęcia z Lego na Instagramie. W moim przypadku otrzymałem pieczątki przedstawiające Lestera, autobus, Big Bena, a także ogólną pieczątkę sklepu Lego w Londynie. W sklepach w Berlinie i Paryżu również dostępne są unikalne pieczątki, które można zdobyć.

Na środkowych stronach znajduje się zestaw naklejek, które umożliwiają personalizację naszej żółtej twarzy paszportowej. Dzięki nim możemy dodać włosy, uśmiech, czapkę oraz wybrać spośród różnych opcji wzroku, w tym także okulary, jeśli są potrzebne.

Sklepy firmowe Lego Store w Polsce znajdują się w następujących lokacjach:

  • LEGO Store Gdańsk
  • LEGO Store Poznan
  • LEGO Store Warsaw (Arkadia)
  • LEGO Store Warszawa Mokotów
  • LEGO Store Wroclavia
  • LEGO Store Łódź

O klockach Lego

Autorem sukcesu klocków Lego jest Oleg Kirk Christiansen. To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Założył on firmę zabawkarską w 1932 roku w Danii. W początkowych latach istnienia przedsiębiorstwo zajmowało się między innymi produkcją drewnianych zabawek, następnie zabawki stały się jedynym profilem jego działalności. Przełomem okazał się rok 1952, w którym firma opatentowała unikatowy sposób łączenia klocków. Od tamtego czasu klocki Lego stawały się coraz bardziej popularne, najpierw w Danii, potem na całym świecie. Obecnie klocki Lego można kupić w ponad 130 krajach.

Darmowy paszport Lego info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo