Za darmo

Kosmetyki do włosów TRESemmé Colour ShinePlex za darmo

darmowe kosmetyki do włosów od tresemme

DYSKUSJA

Trwa rekrutacja do testowania kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex. Wystarczy wypełnić ankietę.

Kosmetyki TRESemmé Colour ShinePlex przeznaczone są dla włosów farbowanych. Zaprojektowane zostały specjalnie po to by utrwalać i uwydatniać kolor. Linia kosmetyko TRESemmé Colour ShinePlex składa się z następujących produktów:

  • Szamponu TRESemmé Colour ShinePlex do włosów farbowanych bez siarczanów
  • Odżywki do włosów farbowanych bez siarczanów TRESemmé Colour ShinePlex
  • Nabłyszczającego serum do włosów farbowanych bez siarczanów TRESemmé Colour ShinePlex

Kosmetyki wzbogacone są o składniki, które delikatnie oczyszczają, odżywiają i nadają połysk farbowanym włosom. Używając ich regularnie zachowasz kolor i blask farbowanych włosów nawet do 12 tygodni.

Akcja trwa do 19 maja 2019 r. Pula darmowych kosmetyków TRESemmé to 100 sztuk. Zestaw kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex kosztuje w drogerii ok. 60 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu i otrzymać kosmetyki do włosów farbowanych za darmo należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

O marce TRESemme

TRESemmé to amerykańska marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, która jest uwielbiana przez klientki na całym świecie. W kwietniu 2018 roku marka TRESemmé przebojem wkroczyła na Polski rynek. To kosmetyki dedykowane nowoczesnym kobietą, które dbają o swój wygląd, odważnie kroczą przez życie i nie boją się wyzwań stawianych przez współczesny świat. Ideą marki jest przekonanie, że współczesna kobieta powinna być przede wszystkim pewna siebie.

Testowanie z TRESemmé info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo