PromocjeZa darmo

Kosmetyki Neonail za 1 PLN

darmowe produkty do stylizacji paznokci od neonail

Na Allegro wystartowała promocja Neonail, w której codziennie przez kilka dni będzie można upolować produkty marki Neonail za przysłowiową złotówkę.

Neonail to znana marka produktów do stylizacji paznokci. Marka ma wyjątkowe uznanie wśród kobiet dla których pięknie wyglądające dłonie, a w szczególności paznokcie mają ogromne znaczenie. W portfolio marki znajdują się akcesoria, lakiery do stylizacji paznokcji ale także i produkty do makijażu.

Akcja Neonail na Allegro ma znany i lubiany format – kto pierwszy ten lepszy. W ramach akcji od 18 do 22 stycznia 2021 na portalu Allegro w sklepie firmowym Neonail zostanie udostępniona aukcja 100 produktów za 1 PLN. Promocja będzie startować w 2 losowo wybranych godzinach.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach każdej z ofert można zakupić maksymalnie 1 sztukę.

Szczegółowe zasady akcji oraz aktualne produkty biorące udział w promocji znajdują się na landing page rozdania. Przy zakupie produktów będzie trzeba ponieść koszt wysyłki np. do Paczkomatu.

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Neonail za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje