Za darmo

Książka za worek śmieci – odbierz darmowe książki za worek śmieci

logotyp zakupersi

Po raz kolejny została zorganizowana akcja sprzątania, w której uczestnicy mogą otrzymać za współpracę darmowe książki. To kolejna edycja akcji „Książka za worek śmieci”.

W tym roku ponownie mieszkańcy 16 wojewódzkich miast Polski: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Olsztyna, Białegostoku, Opola, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego i Kielc mogą zrealizować wspólnie działania na rzecz środowiska i czytania książek. Książki i sprzątanie miast odbywać się będzie 16 września 2023 r.

Celem akcji „Książka za worek śmieci” jest zachęcanie do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz promowanie czytelnictwa. W ramach tej inicjatywy, razem z uczestnikami sprzątamy zaśmiecone miejsca, a w podziękowaniu rozdane zostaną im książki.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W 16 miastach czeka łącznie aż 1120 książek. Książki zostaną rozdane uczestnikom, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny i wezmą udział w sprzątaniu w dniu wydarzenia.

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Dla maluchów przewidujemy dodatkową pulę książek – po 20 w każdym mieście.

Takie książki można było otrzymać za darmo w poprzedniej edycji:

darmowa książka za posprzątanie miasta

Akcja sprzątania odbędzie się na terenach zielonych i zarośniętych, dlatego zaleca się noszenie pełnych, wysokich butów, długich spodni i okrycia wierzchniego z długim rękawem. Ochrona skóry przed zadrapaniami i skaleczeniami jest ważna. Należy pamiętać także o środkach odstraszających komary i kleszcze. Przed wydarzeniem warto sprawdzić prognozę pogody i dostosować się do aktualnej pogody. W przypadku deszczu powinno założyć się nieprzemakalną odzież. W dniach o wysokich temperaturach, ochrona głowy przed słońcem jest kluczowa. Należy także zabrać ze sobą zapas wody i przekąsek, aby mieć energię do pracy fizycznej oraz zabrać ze sobą plecak, w którym otrzymacie książki w podziękowaniu za udział w akcji. Na miejscu organizator udostępni płyn do dezynfekcji rąk oraz apteczka z podstawowym wyposażeniem.

XXI edycja akcji „Książka za worek śmieci” odbywa się dzięki wsparciu Partnera Strategicznego – ASEKOL PL, Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz Organizacji Odzysku Opakowań S.A.

Aby zarejestrować swój udział w akcji, należy wypełnić odpowiedni formularz, dedykowany miastu, w którym odbędzie się „Książka za worek śmieci”. Zapisy trwają do wyczerpania puli książek.

Rejestracja w akcji sprzątania info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo