Cashback

Kup kawę Tchibo i odbierz zwrot [promocja cash back]

Darmowa próbka kawy Tchibo

DYSKUSJA

We wrześniu 2023 wystartowała bardzo ciekawa promocja związana z lepszymi mieszankami kaw Tchibo. Dzięki niej można przetestować i spróbować kawy premium w rozsądnych pieniądzach. To kolejna edycja promocji cash back z darmowymi kawami Tchibo.

Z racji tego, że jestem kawoszem i lubię eksperymentować z kawą ta promocja od razu mnie zainteresowała. Co ważne – nie jest to do końca 100% zwrot (a szkoda), a każdy uczestnik promocji cash back może w tym wypadku liczyć na „tylko” lub „aż” 50% rabatu lub jak kto woli 2 za 1. Nie mniej warto – jak wiadomo, za dobrą kawę trzeba zapłacić a tutaj mamy ją za połowę takiej ceny. Oceńcie sami!

Promocja Tchibo dotyczy takich wariantów kawy jak:

 • kawa Tchibo Exclusive
 • kawa Tchibo Espresso Milano Style
 • kawa Tchibo Espresso Sicilia Style
 • kawa Tchibo Caffè Crema Intense
 • kawa Tchibo Gusto Tradizionale

darmowa kawa tchibo family

kawa tchibo milano style ziarna promocja cash back

Aby wziąć udział w promocji „kawa wraca” należy zakupić 2 dowolne kawy z promocyjnego wariantu – nie ważne czy jest to kawa mielona czy w ziarnach. Ważne by była z serii Tchibo biorących udział w promocji. Gramatura również nie ma znaczenia, przy czym najdroższe są 1 kg opakowania Tchibo z tych wariantów potrafią kosztować nawet 80 PLN. W tym wariancie promocji rekomendujemy zakup 2x 1000g Tchibo.

Zachowując paragon i rejestrując go na dedykowanej stronie promocji cash back można liczyć na zwrot za drugą tańszą kawę. Przy czym maksymalny zwrot to 50 PLN. Wypełniając formularz rejestracyjny należy podać takie dane jak imię, nazwisko, numer telefonu (trzeba go zweryfikować sms), e-mail, numer konta oraz dane sklepu w którym się zakupiło kawę. Po weryfikacji zgłoszenia – Tchibo prześle kwotę zwrotu na wybrane konto bankowe.

Promocja cash back z darmową kawą trwa od 11 września 2023 do 1 października 2023 i jest podzielona na równe dzienne etapy. Każdego dnia pula zwrotów to 5 000 PLN (przynajmniej 100 zwrotów) więc na ten moment bez problemu każdy może wziąć udział w promocji i otrzymać taki zwrot.

Z promocji można skorzystać wiele razy – każdy uczestnik promocji może otrzymać zwrot za 3 zakupione kawy (3 zwroty).Z zastrzeżeniem, że zakupów należy dokonywać na oddzielnych paragonach tj. jeden dowód zakupu dwóch dowolnie wybranych Produktów Promocyjnych uprawnia do dokonania wyłącznie jednego zgłoszenia jednego dowolnie wybranego Produktu Promocyjnego.

O marce Tchibo

Tchibo to niemiecka marka założona w 1949 roku przez Maksa Herza i Carla Tchiling-Hiryana. Generalnie marka oferuje kawę i produkty związane z jej spożyciem, ale w portfolio marki znajdują się również produkty powszechnego użytku takie jak np. elektronika, odzież itp. Produkty sygnowane marką Tchibo są dostępne w ponad 40 krajach na świecie.

Cash back Tchibo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

36 Komentarze

 1. Do niczego ta akcja, ponieważ spełniłam wszystkie wymagania a mimo to moje zgłoszenie zostało odrzucone :(

  1. Złóż reklamacje. Moje zgłoszenie też odrzucone a po reklamowaniu (po 3 dniach!) uznane (podali zmniejszoną kwotę do zwrotu) z wyjaśnieniem że rabat dany przez sklep ma być uwzględniony w cenie kawy. To oczywiste nadużycie bo mój rabat to umowa lojalnościowa ze sklepem i nie mam obowiązku dzielić się rabatem z Tchibo. Odpuszczam bo to mała kwota (o którą zmniejszono zwrot za kawę)

 2. @Nata a to dlaczego? Jaki komunikat otrzymałaś?

  1. Złóż reklamację. W odpowiedzi przysłanej na maila podają powody. Patrz mój wpis do Nata z 23 września

 3. u mnie to samo zgłoszenie odrzucone . dlaczego?

  1. @Iwona może nie podałaś wszystkich danych?

 4. moje zgłoszenia (3) przyjęte

 5. Gdzie trzeba się zarejestrowac?na jakiej stronie?

  1. @Renata link do strony promocji podajemy na końcu wpisu.

 6. To podpucha, nie dajcie się!

  1. @Agata szybko dzienna pula się kończy.

 7. Przy pierwszej próbie nie zostało zgłoszenie przyjęte, bo limit wyczerpany. A przy ponownym, ze paragon został użyty już. Mimo że nie został przyjęty nie da się już ponownie wbić tego paragonu.

  1. @Grażyna składaj reklamację.

 8. To nie jest prawda, że szybko kończy się dzienna pula…. w ciągu 3 minut??????

  1. @Agata nawet szybciej.

  2. Tylko w sklepie Tchibo patrz załącznik

  3. @Agnieszka nie widzę takiego zapisu. Widzę natomiast, że kod jest do ich sklepu tylko.

 9. Przecież to nabijanie w butelkę! Jestem przekonana na 100%

  1. @Agata w poprzedniej edycji otrzymałem zwrot. W nowej też udało się po wielu trudach zarejestrować.

 10. Przeczytałem regulamin i mowa w nim o sztywnej kwocie 10 zł cashback ,poza tym jest też
  –numer telefonu komórkowego Uczestnika, w sieci Orange, Plus, Play, T-Mobile. ( czyli jak ktoś jest w innej sieci to weryfikacja nie przejdzie chyba ? próbował ktoś ? )
  –Zwrot w wysokości przysługującej Uczestnikowi dokonany zostanie poprzez przelew na
  rachunek bankowy Uczestnika podany w Zgłoszeniu, w terminie do 60 dni roboczych od daty dokonania danego Zgłoszeni

  1. @emil jeli chodzi o inne sieci to wymieniłeś wszystkie jakie są. Pozostałe to sieci wirtualne współpracujące np. z Orange więc bez obaw.

 11. kawa z Kauflandu (opis w artykule) wychodzi 16,98zł z kg;
  w biedronce za 2 opakowania 500g z opustem płacę 25,98zł, dostaję zwrot 10zł i wychodzi 15,98zł za kg

 12. 20 min i po zwrotach, mi się udało

 13. Niestety to kolejne oszustwo kawy Tchibo. Wszystko uzupełnione, wgrane, regulamin zatwierdzony, a zgłoszenie nie działa. Mimo dwukrotnie wprowadzanych danych nie udaje się rejestrować! Nie dajcie się oszukać i nie siedźcie do północy nad komputerem, lepiej się wyspać! To kolejna moja wtopa z Tchibo! Zgłoszenia innych produktów działają bez problemu! Pozdrawiam!

  1. @Agata po północy masz kilka minut na rejestrację. Jak limit się wyczerpie (masz licznik) to nie zarejestrujesz – formularz wygasza się.

 14. Na liczniku jeszcze ponad 3000, a już nie mogę zarejestrować….. Wpisuję drugi raz i też nic… Może dlatego, że to kawa Tchibo Exlusive z Biedronki….

 15. Moja najgorsza promocja, nigdy więcej w Tchibo nie biorę udziału. Szkoda kolejnych nocy i nowe problemy by nie wysłać.

 16. Akcja ta to jakieś żarty przez cały czas od dwóch tygodni nie może się otworzyć formularz, a jak się otworzył już to był kilka sekund. Nie wierzę że te kilka sekund i cały nakład środków się wyczerpał. Myślę ze co jest nie tak.

 17. Dlaczego mój komentarz został usunięty czyżby prawda bolała. Od dwóch tygodni nie da się w bić. Nie otwiera się formularz, a jak się otworzy to jest zaledwie kilka sekund i cały nakład środków wyczerpany. Nie sądzę żeby tak było naprawdę. Cała ta akcja to wielki żart.

  1. @Paweł nie usunięty a czekał na moderację.

 18. Cały nakład wyczerpany jest. Nie wierzę że co do złotówki. Po co organizować takie akcje. To ma być promocja kawy Tchibo jako reklama?

 19. Nie otwiera się formularz i tak od kilku tygodni. To są żarty

 20. Żarty a nie promocja. Cały nakład wyczerpany jest. Nie wierzę że co do złotówki. Po co organizować takie akcje. To ma być promocja kawy Tchibo jako reklama?

 21. Przez kilka tygodni to samo promocja nie działa. Cały czas nakład wyczerpany jak to możliwe?

  1. @Paweł musisz rejestrować krótko po północy.

 22. Nieprawda, ta akcja już po raz drugi jest wyciąganiem kasy od naiwnych!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback