Promocje

Kup Kinder mleczna kanapka i odbieraj darmowe gadżety – książki

darmowe słodycze od kinder

DYSKUSJA

Dzieci uwielbiają Kinder Mleczna Kanapka – od teraz dzięki promocji Kinder można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pyszne słodycze z czytaniem książek dzieciom.

Sam baton Kinder Mleczna Kanapka to pyszny ciemny biszkopt o charakterystycznym korzennym smaku z delikatnym mleczno-miodowym nadzieniem. Do produkcji tego smakołyku użyto wyłącznie naturalnych składników, w tym najwyższej jakości pasteryzowanego mleka. Produkt pozbawiony jest zbędnych konserwantów i zbędnych ulepszaczy.

Skład: pasteryzowane mleko (40%), olej palmowy, cukier, mąka pszenna (10,5%), MLEKO odtłuszczone w proszku (9%), miód (5%), MASŁO odwodnione, JAJA w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, otręby PSZENNE drobne, substancje spulchniające (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, węglan amonu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól, aromaty.

kinder mleczna kanapka

Jakiś czas temu Kinder rozdawał gadżety na plażę – wówczas ich pula wynosiła 40 000 sztuk. Tym razem za zakup słodyczy Kinder można zgarnąć darmowe książki. Nie są to audiobooki ani ebooki, a drukowane pozycje dedykowane dla dzieci. Wśród nich znaleźć można takie pozycje autorstwa Michała Rusinka jak:

 • Michał Rusinek Podróże małe i duże
 • Michał Rusinek Rodzinne rymowanki w domu
 • Michał Rusinek Rodzinne rymowanki na co dzień
 • Michał Rusinek Rodzinne rymowanki przez cały rok<
 • /ul>

  Ambasadorem całej akcji Kinder jest Michał Rusinek – polski pisarz, poeta, eseista i tłumacz, urodzony w 1972 roku w Krakowie. Jest także profesorem literatury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Rusinek jest autorem wielu publikacji, obejmujących różnorodne gatunki literackie, w tym książki dla dzieci.

  Jego twórczość obejmuje poezję, prozę, eseje oraz przekłady literackie. W swoich dziełach często porusza tematykę tożsamości, historii, miłości i tęsknoty. Jego styl cechuje się głęboką refleksją nad ludzkimi doświadczeniami oraz wrażliwością na subtelne niuanse emocjonalne.

  Aby otrzymać darmową książkę należy zakupić 10 sztuk opakowań Kinder:

  • Kinder Mleczna Kanapka 28g
  • Kinder Mleczna Kanapka 3x28g
  • Kinder Mleczna Kanapka 5x28g

  Uwaga: kupując opakowanie zbiorcze, Kinder uwzględni faktyczną ilość batoników znajdującą się w opakowaniu.

  Uwaga 2: maksymalna liczba skanów paragonów na 1 zgłoszenie to 10 dowodów zakupu.

  Promocja z darmowymi książkami Michała Rusinka trwa do 30 kwietnia 2024 r lub do wyczerpania puli dostępnych gadżetów. Pula dostępnych darmowych książek to aż 16 000 sztuk.

  W promocji można wziąć udział wielokrotnie, a tym samym zebrać całą kolekcję książek. Aby otrzymać zestaw 4 książek od Kinder należy zakupić 40 opakowań Kinder Mleczna Kanapka. Jedna taka kanapka to koszt ok. 2 PLN. Przy czym warto zwrócić uwagę, że najbardziej opłacalny zakup to zakup batoników w opakowaniach zbiorczych. Tym sposobem koszt zakupu 5 sztuk w 1 opakowaniu zbiorczym to ok. 6-7 PLN (w zależności od sklepu).

  Książki otrzymane w promocji dostarczane są do wybranego Paczkomatu Inspost za darmo (organizator pokrywa koszty wysyłki).

  Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w dowolnym sklepie wymaganą ilość batoników Kinder Mleczna Kanapka, zachować paragon / paragony i wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji. Należy w nim podać swoje dane jak imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz wskazać Paczkomat, do którego mają zostać dostarczone gadżety – książki.

  O marce Kinder

  Kinder to marka, która na rynku istnieje już od ponad 40 lat. Powstał w 1946 roku. Obecnie należy do koncernu Ferrero. Najbardziej znanym produktem jest Kinder niespodzianka. Oprócz tego porfolio produktów składa się z takich pozycji jak Kinder Joy, Kinder Choko-Bons, Kinder Bueno, Kinder Delice, Kinder Mleczna Kanapka, Kinder Pingui, Kinder Country, Kinder Maxi King.

  Promocja kończy się w wtorek 30 kwietnia, 2024 .

  Odbierz gadżety od Kinder info

  Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje