PromocjeZa darmo

Kup kosmetyki FA i odbierz kupony na seanse filmowe Chili

kosmetyki fa za darmo

DYSKUSJA

Marka kosmetyków FA rozpoczęła akcję, w której można zgarnąć kody na darmowe seanse filmowe. Jak je zdobyć i obejrzeć ulubione filmy – o tym w dalszej części wpisu.

Lubisz oglądać filmy? W dobie pandemii chodzenie do kina jest nieco utrudnione. W związku z tym marka Fa wychodzi przed szereg i znajduje rozwiązanie – zakup swoich produktów premiuje kuponami na seanse filmowe w serwisie Chili TV. O samym serwisie pisaliśmy już przy okazji innej akcji promocyjnej.

W przypadku promocji FA, aby otrzymać darmowy kupon na seans filmowy w Chili TV należy zakupić 2 różne produkty marki FA. Można kupić dowolne produkty tej marki, z wyłączeniem mydeł w kostce 90g. Produkty powinny znajdować się na 1 paragonie. Następnie dowód zakupu należy zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej wypełniając formularz.

Po zaakceptowaniu organizator promocji prześle kupon o wartości 20 PLN w formie e-kodu do wykorzystania na chili.com lub w aplikacji CHIli.

Akcja trwa do 31 marca 2021 r.

O marce Fa

Fa jest jedną z najbardziej znanych marek w świecie produktów do pielęgnacji ciała oraz liderem rynkowym w Europie. Produkty Fa można również znaleźć na półkach w regionach takich jak Bliski Wschód, Afryka, Azja, pozwalając konsumentom odkrywać uczucie świeżej i gładkiej skóry. Marka należy do koncernu Henkel.

Promocja FA info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje