Cash back

Kup maszynkę do golenia Gillette Fusion5 ProGlide i odbierz zwrot [promocja cash back]

darmowe maszynki do golenia od gillette

DYSKUSJA

Gillette wystartował z promocją cash back, w której zwraca za zakup maszynek do golenia Fusion5 ProGlide. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Gillette Fusion5 ProGlide to niezawodna maszynka, która rewolucjonizuje codzienną rutynę golenia. Znana ze swojej niezwykłej precyzji i komfortu, ta innowacyjna maszynka zapewnia gładkie golenie bez podrażnień, co czyni ją nieodłącznym narzędziem w pielęgnacji męskiej.

Dzięki zaawansowanej technologii FlexBall, maszynka doskonale dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając dokładne i wygodne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Pasywny czujnik ochronny chroni skórę przed zacięciami, a ultracienkie ostrza precyzyjnie tną zarost, pozostawiając skórę niesamowicie gładką.

Gillette Fusion5 ProGlide to także maszynka, która zapewnia długotrwałe użytkowanie, dzięki wyjątkowo wytrzymałym ostrzom. Dodatkowo, pasek nawilżający z technologią SkinGuard ułatwia ślizg maszynki po skórze, minimalizując podrażnienia i zapewniając uczucie komfortu podczas golenia.

Darmowa maszynka Gillette Fusion Proglide Power

W promocji cash back biorą udział następujące maszynki Gillette :

  • Maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide + 2 ostrza wymienne – maksymalny zwrot 103,99 PLN
  • Maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide + 4 ostrza wymienne – maksymalny zwrot 135,99 PLN
  • Maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide + 10 ostrzy wymiennych – maksymalny zwrot 150,99 PLN

Sama promocja cash back z maszynkami do golenia Gillette ma charakter promocji „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. To nie do końca lubiana forma cash backu dla konsumentów (dla mnie też). Zakłada ona bowiem zwrot używanego produktu pocztą po okresie testowym (w przypadku Gillette jest do okres do 30 dni od zakupu).

W przypadku niezadowolenia z użytkowania maszynki, kompletny produkt objęty promocją wraz ze wszystkimi ostrzami z oryginalnego opakowania, wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu oraz oryginałem dowodu zakupu należy przesłać przesyłką rejestrowaną (pocztową lub kurierską).

Pula dostępnych zwrotów to 300 sztuk. Zgłoszenia w promocji Gillette można zgłaszać do 30 czerwca 2024 r. lub wyczerpania puli dostępnych zwrotów.

O marce Gillette

Marka Gillette należy do koncernu Procter & Gamble. Markę pierwotnie założył King C. Gillett w Bostonie w USA. Gillett był wynalazcą maszynki do golenia z wymiennymi ostrzami, na którą uzyskał patent. Według wycen firmy BrandFinance marka Gillette 7,8 mld dolarów. W ofercie Gillette są taki produkty jak Gillette Fusion, Gillette venus, Gillette Mach3, Gillette Blue, Gilllette Sensor, Gillette Alta, Gillette Trac, Gillette Techmatic.

Promocja kończy się w niedziela 30 czerwca, 2024 .

Gillette cash back info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back