Promocje

Kup piwo Heineken i odbierz kupon 50 PLN do Pyszne.pl

darmowe piwo od Heineken

DYSKUSJA

Skepy Groszek, ABC, Eurosklep wystartowały wspólnie z Heinekenem ze świetną promocją, w której za zakup piwa można odebrać 50 PLN na jedzenie z Pyszne.pl. Jakie są warunki promocji?

Promocja zorganizowana jest przez sieć sklepów Groszek, ABC, Eurosklep. Aby wziąć udział w promocji należy do 25 marca 2024 zakupić 4 piwa marki Heineken. Warunkiem koniecznym jest posiadanie aplikacji Moje Sklepy z zarejestrowanym kontem do programu lojalnościowego.

Wartość 4-packa piwa Heineken to ok. 14-15 PLN. Kupon, który można otrzymać za darmo jest o wartości 50 PLN. Regulamin nie zawiera informacji jakie dokładnie piwa Heineken należy zakupić w sklepie. Oznacza to, że można zakupić dowolne piwo tej marki z oferty sklepów ABC, Groszek lub Europsklep.

Sama aplikacja pozwala na rejestrowanie zakupów w sklepach partnerskich. Umożliwia także wybranie swojego ulubionego sklepu i sprawdzanie, jakie oferty przygotował specjalne są dostępne w danej placówce oraz zapoznanie się z aktualnymi gazetkami promocyjnymi. Okazjonalnie siec sklepów Groszek prowadzi także akcje rabatowe dla stałych klientów, dzięki którym można uzyskać dodatkowe rabaty na zakupy.

kupon pyszne za piwo heineken

Aplikacja Moje Sklepy dostępna jest na telefony Android i iPhone.

Pula dostępnych kodów do Pyszne.pl to 400 sztuk. Akcja trwa do wyczerpania dostępnej puli kuponów rabatowych. Vouchery do Pyszne.pl ważne są do 31 marca 2024 r.

Uwaga: aby wziąć udział w promocji regulamin wymaga posiadania aktywnej zgody na komunikację SMS. Kod do Pyszne.pl wysyłany jest właśnie w tej formie w ciągu 72h od realizacji zakupu piwa Heineken.

O marce Heineken

Heineken to marka piwa pochodząca z Holandii. Browar Heineken waży piwo od 1873 roku. Symbolem Heinekena jest czerwona gwiazda. Jej dokładne pochodzenie nie jest znane. Heineken jest właścicielem ponad 130 browarów w ponad 65 państwach na całym świecie.

Aplikacja Moje Sklepy info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Po jakim czasie od zakupu przyszedł Wam SMS?

    1. @Natalia z tego co kojarzę to mają na to 72h.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje