PromocjeZa darmo

Kup piwo i odbierz kupon 30 PLN na Pyszne.pl

kupon rabatowy na pyszne.pl - promocja

DYSKUSJA

Kupony do Pyszne za zakup piwa to popularna akcja promocyjna. Jakiś czas temu z takiej formy promocji skorzystał producent cydru Lubelskiego oraz Redds. Do tego grona dołączył w 2023 roku Kozel, Książece i Pilsner Urqell.

W ramach najnowszej promocji Żabki we współpracy z Kozel, Książęce i Pilsner Urquell można zgarnąć kupon na aż 30 PLN do znanego i lubianego serwisu Pyszne.pl, który w ostatnim czasie dość szczędzi wszelkich akcji promocyjnych z kuponami zniżkowymi. Tym bardziej jest to świetna okazja na zdobycie jednego z nich.

W promocji Żabki biorą udział następujące marki piwa:

  • Kozel 0% 500 ml (butelka), Cerny 500 ml (puszka i butelka), Lezak (czteropack, puszka i butelka
  • Książęce Cherry, Czerwone, IPA, Porter, Złote Pszeniczne 500 ml (butelki)
  • Pilsner Urquell 500 ml (butelka)

kupony pyszne pl od zabka 30 pln

Pula darmowych kuponów rabatowych do Pyszne.pl w tej promocji to 10 000 sztuk. Każdy kupon jest wartości 30 PLN. Kody ważne są do 31 lipca 2023. Kupony rabatowe nie posiadają minimalnej wartości zamówienia (dobra informacja). Aby otrzymać kupon należy zakupić 4 piwa.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać aplikację Żabki z ustawionym wiekiem +18 lat oraz podczas zakupów promocyjnych piw w ilości 4 sztuk zeskanować rzeczoną aplikację. Po spełnieniu warunków kupon po chwili powinien pojawić się w sekcji z innymi kuponami do wykorzystania za Żaapsy.

Promocja trwa o 25 kwietnia 2023 lub wyczerpania puli dostępnych kuponów. Z promocji można skorzystać tylko raz (1 kupon rabatowy Pyszne.pl na 1 aplikację Żabka).

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Trzeba kupić 4 różne, czy mogą być takie same?

    1. @Karola można miksować.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje