Poradniki zakupowe

Kup projekt domu taniej – Sprawdź Extradom Kody Rabatowe

budowa domu

DYSKUSJA

Każdy klient szuka sposobów na to, by zaoszczędzić – nie inaczej jest w przypadku inwestorów planujących budowę domu.

Choć jedną z popularnych metod na zmniejszenie wydatków są kody rabatowe Extradom, to jest wiele więcej innych sposób na to, by zaoszczędzić! Jakich? Wystarczy zapoznać się z ofertą Extradom.pl, gdzie przez cały rok można nabyć wyjątkowe projekty domów jednorodzinnych w konkurencyjnych cenach. Dlaczego jeszcze właśnie tę ofertę warto wybrać?

projekt domu

Liczne promocje i dodatki do gotowych projektów domów

Projekty domów dostępne są w promocyjnych cenach – to pierwsza zaleta oferty Extradom.pl.  Dzięki temu w przystępniejszej cenie można nabyć projekt domu parterowego, piętrowego, z garażem lub bez niego – każdy znajdzie taki, który spełni jego wszelkie oczekiwania.

Do każdego projektu zamawiający otrzymuje extradodatki, które okazują się bardzo przydatne na różnych etapach budowy. To chociażby:

  • dziennik budowy,
  • poradnik w formacie PDF o urządzaniu ogrodów,
  • opracowanie o polecanych materiałach budowlanych i wykończeniowych.

Dlaczego jeszcze w Extradom.pl nie są potrzebne żadne kody rabatowe? Kluczowa jest Gwarancja Najniższej Ceny – jeśli dany projekt klient znajdzie w niższej cenie, wystarczy skontaktować się ze specjalistami z Extadom.pl, którzy przygotują jeszcze bardziej korzystną ofertę.

Istotnym bonusem dla każdego zamawiającego projekt jest też możliwość ze skorzystania z profesjonalnego doradztwa w każdej dziedzinie związanej z budową domu. Doradcy pomogą wybrać projekt, a także przekażą wszelkie aktualne informacje dotyczące między innymi prawa budowalnego.

Promocje, dodatki, doradztwo w Extradom.pl nie są ograniczone czasowo – z takich atrakcyjnych ofert można skorzystać przez cały rok!

Z Extradom.pl możesz zaoszczędzić również na samej budowie domu!

Rozwiązaniem wprowadzonym przez Extradom.pl i cieszącym się najlepszymi opiniami u klientów, a także pozwalającym zaoszczędzić na samej budowie domu, jest Projekt z Budową.

Setki dostępnych projektów w każdym stylu pozwolą wybrać ten, który będzie zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami. Po wyborze projektu doradcy pomagają wybrać najlepszą technologię budowlaną, a także wykonawcę, który zajmie się wszystkim, co związane jest z budową – od przygotowania dokumentów, aż po wybór wszystkich materiałów i koordynowanie prac poszczególnych ekip.

Rozwiązanie, jakim jest Projekt z Budową, pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, lecz także czas. Inwestor nie musi pilnować wykonawców, przebywać ciągle na placu budowy. Zaletą jest także to, że koszt inwestycji znany jest od początku – w trakcie budowy nie będzie żadnych przykrych niespodzianek i podnoszenia cen.

Budowa odbywa się według ustalonego wcześniej kosztorysu dopasowanego do budżetu inwestora oraz harmonogramu. Nad realizacją projektu czuwa zawsze indywidualny opiekun, a doradcy służą pomocą w każdej chwili. Takie rozwiązanie to wygoda, przewidywalność i mniej problemów!

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać