Cash back

Kup zabawki Fisher Price i odbierz zwrot 40 PLN [promocja cash back]

darmowe zabawki od fisher price

Wystartowała promocja cash back „Bawią się smyki, zyskują rodzice” na zabawki Fisher Price. W ramach promocji można uzyskać zwrot za ich zakup. Sprawdź szczegółową analizę promocji cash back Fisher Price.

W ramach promocji cash back Fisher Price można zakupić wybrane zabawki (są niestety wyłączenia) i otrzymać zwrot (niestety częściowy) w wysokości 40 PLN. Minimalna wartość zakupów to 150 PLN. Zabawki należy zakupić w sklepie Smyk (sklepy stacjonarne i internetowy). Zakupy w innych sklepach nie będą brać udziału w promocji cash back.

Promocja cash back Fisher Price trwa do 1 października 2023 r. Podzielona jest na 3 tygodniowe etapy po 500 zwrotów w puli na każdy tydzień.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Z promocji Fisher Price wyłączone są zabawki

  • Jurassic World
  • Blaze i Megamaszyny
  • Imaginext
  • Tomek i Przyjaciele
  • Mega Blocks

Uwaga: zakup musi być w sklepie Smyk.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać częściowy cash back za zakup zabawek Fisher Price w sklepach Smyk, należy zakupić w sklepie internetowym lub stacjonarnym Smyk wybraną zabawkę lub zabawki i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. Należy w formularzu dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu, podać dane jak imię, nazwisko, adres e-mail, telefon. Po weryfikacji zwrot zostanie przekazany na wskazany numer konta bankowego.

O Fisher Price

Fisher Price to producent zabawek dla dzieci w każdym wieku. Fisher Price specjalizuje sie w tworzeniu kreatywnych zabawek. Historia firmy zaczęła się w 1930 roku. Fisher Price został założony przez Hermana Fishera, Irvinga Price’a i Helen Schelle w miasteczku East Aurora.

Cash back Fisher Price info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back