PromocjeZa darmo

Kupon 10 PLN do Pyszne.pl od Glamour

darmowe próbki w czasopismie glamour

Kolejna ciekawa akcja z czasopismem Glamour. Tym razem nie są to próbki ani pełnowartościowe kosmetyki dołączone do gazety. Tym razem można znaleźć kupon na jedzenie do wykorzystania w znanym portalu.

Kupon, który można znaleźć w czasopiśmie, został dołączony do Glamour na luty 2019. Upoważnia do zakupów powyżej 30 PLN. Ważny jest do 31 marca 2019 r.

glamour luty 2019 z kuponem do pyszne

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Samo czasopismo Glamour kosztuje 5,99 PLN, a więc kupując gazetę i wykorzystując kupon otrzymujemy podwójną korzyść – zniżkę na jedzenie oraz samą lekturę. Czy się opłaca? Oczywiście!

darmowe-probki-bebilon

Co ciekawe – lutowy numer Glamour nie jest w żaden sposób ofoliowany, a sam kupon jest w formie wkładki do magazynu. Można go bez problemu podejrzeć. Dziwny ruch ze strony wydawcy.

kupon pyszne.pl

O czasopiśmie Glamour

Glamour to luksusowy miesięcznik dla młodych kobiet. Jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie mody i urody oraz interaktywnym przewodnikiem po nowoczesnym stylu życia. Prezentuje i kreuje trendy. W równych proporcjach przygotowuje dla czytelniczek inspiracje i propozycje zakupowe. Glamour śledzi i opisuje najgorętsze trendy społeczne, publikuje rozmowy z osobami o ciekawych poglądach, przedstawia subiektywny wybór propozycji kulturalnych. Styliści Glamour komentują najnowsze trendy wśród gwiazd i wydarzenia z ich udziałem, zaś eksperci od urody wybierają najlepsze nowinki i polecają sprawdzone salony kosmetyczne. Czytelniczki Glamour co miesiąc otrzymują także porcję praktycznych informacji na temat pracy i finansów, diety i zdrowego odżywiania, a także psychologii.

Zamów w Pyszne.pl info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Czy zawsze Glamour kosztuje tyle samo? (6 zl) niezależnie od dodatku?

    1. @Ania różnie. Jak są droższe kosmetyki to chyba z 10 PLN cena bywała. Ale nie daję 100% pewności.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje