Promocje

Kupon 15 PLN do Pyszne od iTaxi

kupon od itaxi

iTaxi ma dla wszystkich swoich pasażerów upominek w postaci kuponu rabatowego na jedzenie zamówione na portalu Pyszne.pl.

iTaxi to jeden z czołowych dostawców usług taksówkowych. Wraz z serwisem Pyszne.pl wystartowali z promocją, w której każdy użytkownik może otrzymać specjalny kod zniżkowy. Kupon uprawnia do zniżki 15 PLN na dowolne zamówienie za minimum 40 PLN.

Kupon rabatowy do Pyszne.pl otrzymuje każdy pasażer, który zamówi taxi przez aplikację iTaxi. Kod po zakończeniu kursu przesyłany jest automatycznie za pomocą SMS na numer telefonu podany w ustawieniach konta iTaxi.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Przyznane kody ważne są do 31 marca 2020 roku. Promocja obowiązuje w całej Polsce, do wyczerpania zapasów.

O portalu Pyszne.pl

Portal Pyszne to ogólnopolski serwis internetowy skupiający restauracje oferujące dowóz jedzenia pod wskazany adres. Portal umożliwia wybranie dania, zamówienie oraz płatność za posiłek. Jest swoistym pomostem pomiędzy klientem, a restauracją.

Kupon do Pyszne info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje