Promocje

Kupon 30 PLN do Ikea od Paczkomaty – sposób na darmowe zakupy

sklepy ikea

DYSKUSJA

Inpost znów premiuje szybkie odbieranie paczek. Tym razem we współpracy z Ikea. W ramach promocji można otrzymać 30 PLN rabatu.

Promocja jak promocja, nic wielkiego jeśli chodzi o poziom zniżki. Normalnie o tego rodzaju kuponach i akcjach nie informujemy. Ale wyróżnia się jedno – kupon do Ikea na 30 PLN można aktywować już przy koszyku zamówień o wartości 31 PLN. Oznacza to, że praktycznie za darmo można zrobić zakupy.

Zasady są proste:
1. Odbierasz swoją paczkę z Paczkomatu do 2 h od otrzymania powiadomienia.
2. Rejestrujesz jej numer na dedykowanej stronie.
3. Otrzymujesz unikatowy kod zniżkowy o wartości 30 pln i cieszysz się tańszymi zakupami w IKEA.pl.

Aby skorzystać z promocji należy zamówić w okresie trwania akcji paczkę do Paczkomatu, po otrzymaniu informacji o możliwości jej odebrania, odebrać ją. Należy to zrobić w ciągu 2h od włożenia paczki przez pracownika do Paczkomatu. Jeśli spełniasz warunki i zmieścisz się w regulaminowym czasie, należy zarejestrować paczkę na dedykowanej stronie internetowej. Jeśli wszystko się zgadza otrzyma się świeżo wygenerowany kupon do Ikea o wartości 30 PLN.

Dostawa zakupów ze sklepu internetowego Ikea nie jest darmowa. Ale zamawiając produkty w sklepie Ikea można wybrać ponowną dostawę do Paczkomatu. Koszt takiej dostawy to 12 PLN. Jeśli znów odbierzemy paczkę w ciągu 2h – ponownie zdobędziemy kupon o wartości 30 PLN. Profit jest znaczny.

Kupony do Ikea ważne są do 28 czerwca 2021 r. Promocja obowiązuje do 13 czerwca 2021.

O firmie Inpost

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

Darmowe zakupy w Ikea info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. „Sposób na darmowe zakupy” to spore nadużycie w tym przypadku. Zakupy możliwe są tylko online lub przez aplikację, koszt dostawy do paczkomatu to 15 zł, usługa zamów i odbierz (klient zamawia online i odbiera w sklepie) to koszt 29 zł. Zatem w przypadku zakupów za 31 zł płacimy min. 16 zł.

    1. @Matyna Paczkomat to koszt 12 PLN. Płacisz za wysyłkę, ale Ikea na tym nie zarabia bo to realny koszt wysyłki w większości sklepów. Ostatecznie zakupy w Ikea robisz za free. Ponosisz koszty dostawy.

  2. A czy można zrobić zakupy online z odbiorem osobistym w IKEA?

    1. Tak, ale to też jest dodatkowo płatne. Lepiej użyć Paczkomatu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje