PromocjeZa darmo

Kupon -5 PLN do Pyszne.pl od Citi Bank

Promocja Citi Bank - darmowy gadżet za kartę kredytową

Citi Bank Handlowy promuje kulinarne podróże. Jeśli chcecie się z nimi wybrać w takową i otrzymać kupon na zamówienie jedzenia w portalu Pyszne.pl to jest ku temu okazja. Podobną promocję zorganizował w ostatnim czasie North Fish.

Kupony do Pyszne.pl przeznaczone są dla wszystkich. W akcji mogą brać zarówno klienci jak i nie klienci banku. Pula darmowych kuponów to 2000 sztuk, więc całkiem sporo. Akcja rozdawania kodów promocyjnych trwa do wyczerpania puli.

Kod jest o wartości 5 PLN. Zniżka działa na zamówienia od 20 PLN. Kod jest ważny 15 czerwca 2019 r.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

kupon pyszne pl citi bank handlowy

Aby wziąć udział w promocji Citi Bank Handlowy i tym samym otrzymać zniżkę 5 PLN na zamówienie w Pyszne.pl należy przejść na ich profil i napisać pod odpowiednim postem hasło „pyszne”. Następnie na Messengerze automat prześle wiadomość. Należy zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych. W odpowiedzi otrzyma się wygenerowany automatycznie kupon rabatowy do Pyszne.pl

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać konto na Facebooku.

Kupon 5 PLN Pyszne.pl info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje