Za darmo

Kupon na darmową paczkę od Inpost

promocje paczkomaty inpost

DYSKUSJA

Trwa promocja Inpost dla wszystkich użytkowników aplikacji Inpost Paczkomaty. Promocja pozwala na otrzymanie kuponu rabatowego umożliwiające wysłanie darmowej paczki o dowolnym gabarycie z Paczkomatu do Paczkomatu.

Jedni powiedzą, że to wybielanie Inpost po wielu wtopach i fuckupach. Sam mogę na ten temat wiele powiedzieć. Jak chociażby zbicie połowy zawartości paczki z drinkami od Barmańska.

Korzystanie z paczkomatów to niezwykle wygodny sposób na wysyłanie i odbieranie paczek. Ich głównymi zaletami są elastyczność czasowa oraz prostota obsługi. Dzięki dostępności przez całą dobę, Paczkomaty Inpost pozwalają nadać lub odebrać przesyłkę w dogodnym momencie, nawet poza standardowymi godzinami otwarcia punktów odbioru. Proces korzystania z paczkomatu jest szybki i intuicyjny – wystarczy zeskanować kod kreskowy, umieścić paczkę w komorze i potwierdzić transakcję, co sprawia, że jest to wygodna opcja dla osób poszukujących prostych rozwiązań logistycznych.

Jak otrzymać kupon Inpost?

1. Skorzystaj z aplikacji Inpost. Przejdź do zakładki „Nadaj paczkę”.
2. Wprowadź niezbędne dane paczki, adresata, punkt nadania i odbioru.
3. Podczas finalizacji nadania podaj kupon: BABA lub PREZENT
4. Koszt nadania powinien zostać wyzerowany.

Promocja obowiązuje do wyczerpania 25 000 kuponów dla kupony PREZENTY (promocja trwa do 12 grudnia 2023). W przypadku kuponu BABA ilość darmowych paczek to 5000 sztuk (promocja trwa do 8 grudnia 2023 r.). Wartość nagrody to ok. 13 PLN. Kupony są ważne do 31 sierpnia 2019 r.

O firmie Inpost

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo