PromocjeZa darmo

Darmowy Empik Music / Empik Go od Paczkomaty

promocje paczkomaty inpost

Zamawia się dużo i srogo w Internecie. Paczki muszą zostać dostarczone, a jedną z takich metod jest dostawa do Paczkomatu. A ostatni kwartał każdego roku to wzmożony okres dla kurierów. Dlatego Paczkomaty wspólnie z Empikiem chcą pomóc i dostarczać zamówienia szybciej.

Jak wiadomo pod koniec roku Paczkomaty są często przepełnione i czas odbioru zamówionych paczek jest o wiele dłuższy. A w szczególności w okresie świątecznym, gdy liczba dostarczanych paczek rośnie lawinowo. W związku z tym Inpost i Paczkomaty organizują różnego rodzaju akcje promocyjne z gratisami aby zachęcić Klientów do szybszego odbierania paczek z Paczkomatów. W ubiegłym roku w Paczkomatach obowiązywała akcja z darmowymi audiobookami i ebookami Legimi za szybkie odebranie paczki.

Promocja w obecnym kształcie jest podobna w zasadach. Aby otrzymać gratis w postaci 1 miesiąca darmowego dostępu do Empik Music lub 2 miesięcy do Empik Go należy odebrać paczkę z Paczkomatu w ciągu 2 godzin od chwili otrzymania wiadomości od Inpost. Wówczas na specjalnej stronie internetowej należy podać numer paczki oraz swój adres e-mail. Na tej podstawie zostanie wygenerowana wiadomość e-mail z linkiem, który pozwoli uaktywnić darmowy dostęp do usług premium Empiku.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja z darmowym dostępem do subskrypcji Empik Go / Music obowiązuje do 24 grudnia 2021 r.

Dodatkowo biorąc udział w akcji można wziąć udział w loterii i mieć szanse na wygranie samochodu osobowego, hulajnóg, klocków Lego, sprzętu fitness, konsol czy smartbandów.

Darmowy dostęp do Empik Go / Music info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje