Poradniki zakupowePromocje

Kupony rabatowe – skąd je brać? Sprawdź Rabatly

wtyczka do przegladarki rabatly

DYSKUSJA

Kupony rabatowe to specjalne kupony, które w przy zakupach pozwalają ci obniżyć kwotę rachunku o określony procent lub kwotę. Mogą mieć formę fizyczną lub wirtualną – to znaczy mogą być wydrukowane na papierze albo stanowić ciąg znaków (liter i cyfr), które trzeba podać (wpisać) przy zakupach internetowych. Zwykle kupony rabatowe dotyczą jakichś sieci sprzedaży – supermarketów, restauracji, drogerii itp. Mogą być dystrybuowane przez tę sieć, w prasie, internecie, ale mogą także pochodzić np. od operatora karty płatniczej (banku), który w ten sposób chce nagrodzić swoich klientów za aktywne użytkowanie owej karty.

zakupy

Kupony z paragonami

Czasem, zwłaszcza w supermarketach, ale też w sklepach odzieżowych, kupony możemy otrzymać jako dodatek do paragonu (dodatkowy paragon). Nie możemy go zrealizować w trakcie danych zakupów, bo są one już opłacone – te kupony rabatowe są zachęt do powtórnej wizyty w sklepie. Często dotyczą albo wyznaczonego dnia (np. soboty), albo konkretnych produktów (proszek do prania) czy ich zakresu (owoce). Jeśli dostajemy je w supermarkecie, zwykle mają dość krótki czas ważności.

Kupony dodawane do zamówień

Kupony rabatowe dostarczane wraz z zamówieniem to popularna forma promocji. Stosują je często sieci restauracji typu fast food oraz pizzerie, które oferują jedzenie z dostawą do domu. Wraz
z zamówieniem otrzymujemy wtedy kupony rabatowe możliwe do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Kupony mogą być na konkretną kwotę (na przykład -10 zł), mogą też dotyczyć konkretnych produktów lub zestawów produktów.

Zdarza się – na przykład w dużych centrach handlowych, gdzie blisko siebie mamy placówki różnych, konkurujących ze sobą fast foodów – że kupony rabatowe rozdawane są w pobliżu restauracji, jak ulotki. Ma to odciągnąć klientów od konkurencji i skierować do konkretnej sieci.

Podobnie kupony do zamówień często dołączają sklepy internetowe. Zwłaszcza dotyczy to tych sklepów, które nie należą do konkretnej sieci, ale są tylko pośrednikiem w sprzedaży produktów różnych producentów. Ponieważ nie budują one marki w oparciu o produkty, tylko jakość obsługi klientów, bardzo chętnie nawiązują z nimi długotrwałe relacje – właśnie poprzez zachęcanie do kolejnych zakupów dodatkowymi zniżkami czy programami lojalnościowymi.

Kupony od banku

Współcześnie duża konkurencja panuje także wśród banków oferujących konta indywidualne. Uwaga banków koncentruje się często na młodych klientach, ponieważ mogą okazać się doskonałą inwestycją na przyszłość – już za kilka lat obroty dzisiejszych studentów wzrosną, chętnie będą też brać kredyty. Dlatego banki kuszą ich promocjami. Dzięki temu, jeśli dokładnie przejrzysz dodatki oferowane do twojego konta bankowego lub karty płatniczej, możesz znaleźć atrakcyjne kupony rabatowe do sieci sklepów, z którymi dany bank podpisał umowę, ale też często na przykład do kin. By zdobyć takie kupony, czasem trzeba spełnić określone warunki, ale nie są one trudne. Może to być na przykład wykonanie iluś transakcji przy użyciu karty płatniczej.

Inne rozwiązania? Sprawdź wtyczkę Rabatly!

Kupony rabatowe stają się coraz popularniejszą formą promocji, więc warto się za nimi rozglądać, by móc nieco zaoszczędzić. Nie masz jednak czasu wertować stron w poszukiwaniu konkretnego kuponu? A może znalazłeś kupon, ale już nie działa bo wygasł? Z pomocą może przyjść wtyczka do przeglądarki o nazwie Rabatly. Wtyczka do przeglądarki automatycznie wyszuka najlepszy kod rabatowy abyś mógł oszczędzić na zakupach, aktywuje go podczas finalizacji zakupów.

Wtyczka dostępna jest na najpopularniejsze przeglądarki internetowe: Chrome, Firefox, Opera, Edge.

Jak to działa?

Rabatly przeszuka internet, znajdzie dla Ciebie kupony rabatowe i automatycznie je aktywuje obniżając koszty Twoich zakupów. Wszystko całkowicie za darmo!

1 – Zainstaluj wtyczkę do przeglądarki. Pobierzesz ją za darmo na stronie Rabatly.
2 – Rób zakupy a Rabatly znajdzie dla Ciebie aktualne kody rabatowe
3 – Aktywuj kod i oszczędzaj

Pobierz wtyczkę Rabatly info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. zapominałeś o aplikacjach typu goodie – z kuponów może skorzystać każdy nie tylko klient konkretnego banku

  2. Najlepsze kupony pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać