Poradniki zakupowePromocje

Laptop do pracy zdalnej – jaki wybrać?

logotyp zakupersi

Istnieje wiele zawodów, które można wykonywać w domu. Na pracę zdalną w Polsce decydowało se jednak bardzo niewiele osób.

laptopy-poleasingowe-hp

Sytuacja uległa radykalnej zmianie, gdy coraz więcej osób zachorowało na koronawirusa. Wykonywanie zawodowych obowiązków z dala od siedziby firmy wymaga oczywiście posiada sprzętu komputerowego. Wiele osób pracuje zdalnie korzystając z laptopa. Jaki laptop do pracy zdalnej warto wybrać?

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Laptop nowy czy używany?

Na rynku dostępne są obecnie nie tylko nowe laptopy, ale także laptopy używane. Do tych ostatnich laptopów zalicza się między innymi laptopy poleasingowe. Laptopy te na ogół należą do laptopów klasy biznesowej. Cechą szczególną tych laptopów są bardzo mocne i wydajne procesory. Ich podzespoły na ogół zamknięte są w bardzo wytrzymałej obudowie. Do ich wykonania wyjątkowo często wykorzystywane jest aluminium. Laptopy biznesowe przeznaczone są do pracy, wyposażono je więc także w pojemną baterię, dzięki czemu można z nich korzystać także podczas podróży służbowych. W poszczególnych modelach laptopów biznesowych może być różna ilość pamięci RAM. Raczej jednak jest to minimum 8GB.

Dlaczego warto wybrać laptop poleasingowy?

Za zakupem laptopa poleasingowego przemawia niższa niż normalnie cena. Jest to sprzęt używany, a więc jego cena jest obniżana dość znacznie. Nowe laptopy biznesowe z logo znanego producenta kosztują 2500 i więcej. Osoby, które nagle musiały przejść na pracę zdalną mogą mieć problem ze zgromadzeniem takiej sumy. Niekoniecznie też mogą wziąć laptop na raty. W przypadku laptopa poleasingowego cena może zostać obniżona nawet o jedną trzecią. Jest to ogromna różnica. Zakup laptopa poleasingowego nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Sprawdzeni sprzedawcy udzielają na nie gwarancji. Laptopy poleasingowe w dobrej cenie i z kilkumiesięczną gwarancją można kupić na Allegro. Na Allegro znaleźć można sprzedawców, którzy działają na rynku już kilka lat. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wielu zadowolonych klientów. Co ważne, jest to sklep online. A to oznacza, że niezbędny do pracy zdalnej laptop poleasingowy mogą w nim kupić osoby z całej Polski.

Laptopy w pracy zdalnej świetnie się sprawdzają. Są przede wszystkim mobilne. Aby je kupić nie trzeba wydawać wiele pieniędzy. Dobrym rozwiązaniem jest zakup laptopa poleasingowego. Jest to sprzęt naprawdę dobrej klasy.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać