Promocje

Lody Grycan za 2 PLN

Promocja lodów Grycan

DYSKUSJA

Dzień Dziecka, Mikołajki są tylko raz w roku. Jeśli chcecie ten wyjątkowy dzień uczcić w lodziarni, to jest ku temu pełna sposobność.

W najnowszej promocji lodziarni Grycan można zakupić lody lub rurkę z bitą śmietana już za 2 PLN. Promocja trwa tylko 1 czerwca 2021 r., czyli w Dzień Dziecka. Cena 2 PLN dotyczy loda z 1 gałką lodów lub rurki z bitą śmietaną na wynos. Im więcej jednak kulek zostanie zakupionych, tym większa oszczędność na paragonie.

kawiarnie lodziarnie grycan - darmowe lody

Oferta dostępna jest zarówno na wynos w kubeczku lub w wafelku.

Oferta lodów w kawiarniach Grycan jest bardzo bogata – do wyboru jest blisko 60 smaków lodów tradycyjnych, jogurtowych oraz sorbetów z owoców produkowanych rzemieślniczymi metodami, zgodnie ze sprawdzonymi recepturami, przekazywanymi w rodzinie właścicieli z pokolenia na pokolenie.

W ubiegłym roku Grycan przygotował podobną promocję, a po lody ustawiały się gigantyczne kolejki. W tym roku zapowiada się powtórka z rozrywki. Niestety wówczas promocyjna kulka lodów kosztowała 1 PLN. W tym roku inflacja 100% i cena gałki za 2 PLN. Ale mimo wszystko warto!

O lodach Grycan

Historia lodów Grycan sięga czasów przedwojennych, kiedy to rodzina dzisiejszego właściciela firmy Zbigniewa Grycana mieszkała w Buczaczu na Kresach Wschodnich. Tam jego dziadek Grzegorz i ojciec Józef sprzedawali swoje pierwsze lody. Zbigniew Grycan rozpoczął naukę rzemiosła w Warszawskim Bristolu, który słynął ze swojej pracowni cukierniczej. Pierwszą własną cukiernię w Warszawie otworzył w latach 70. Obecnie cukiernie Grycan znajdują się w największych centrach handlowych w całej Polsce.

Lody Grycan za 2 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Po trzy kulki zjedzone :) mięta z czekoladą, sorbet z mango i biała czekolada :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje